Допоможіть врятувати Юлю

14-річна чернігівка Юлія Скорик благає про допомогу. Дівчина страждає від страшної генетичної хвороби – прогресуючого сімейного внутрішньо-печінкового холестазу, синдрому Клейтон-Юберга. Дитині необхідна термінове дороговартісне лікування – трансплантація печінки. Часу на порятунок майже не залишається.Клініка Бельгії готова прийняти дівчину і зробити трансплантацію. Але за умови, повної передоплати. А це 150 тисяч євро. Таких коштів родина, яка вже втратила від цієї хвороби старшого сина, немає. Тому батьки просять про допомогу небайдужих людей.

Ірина Скорик, мати Юлії: «Доктора рассчитывали, что у нас есть месяц. Но сейчас состояние Юли сильно ухудшается, и возможно того времени, на которое рассчитывали, у нее нет. Поэтому я, как мама, очень сильно переживаю и прошу откликнуться на помощь, потому что сейчас, как никогда, Юле нужна помощь».

Гроші потрібно зібрати до 1 вересня. Наразі вже є 22 тисячі 308 євро. Але потрібно ще близько 130 тисяч. Якщо ви готові допомогти врятувати життя Юлі, заходьте на сайт або перераховуйте кошти за реквізитами.

Збір в ФБ>>>

ПриватБанк

4731 2191 2320 4285
Скорик Ірина Олександрівна (мама)

Сбербанк
4276 3800 4550 6149
Ольга Віталіївна Шипоріна (представник ББО РЕНЕСАНС). Важливо! В призначенні платежу вказувати «Благодійна пожертва».

Яндекс-гаманець
410011571697763

PAYPAL
renaissance-help@yandex.ru
Кулагіна Марина. Вказати: Julia

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: допомога, Юлія Скорик, прогресуючий холестаз, трансплантація печінки, збір коштів, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект