Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У гармонії з собою: як йога допомагає вирішити життєві проблеми та відновити здоров´я


У гармонії з собою: як йога допомагає вирішити життєві проблеми та відновити здоров´я

Суть йоги – це природний спосіб життя на землі. У цьому впевнена жителька Чернігова Анна Приходько. Жінка має власну школу йоги та вже 15 років дотримується цього вчення. Каже, люди часто приходять у йогу для того, аби знайти гармонію.«Є 8 ступенів. Там людина себе гармонізує у стосунках із самою собою, гармонізує свої взаємини з навколишніми, і так людина здобуває спокій та впевненість», – Анна Приходько, засновниця школи здорового способу життя «Гармонія душі та тіла».

За її словами, цього можна досягти лише тоді, коли людина розуміє причини всього, що з нею відбувається. Розібратись у собі й допомагає йога. Її вчення інформує про те, що в людини є 8 тіл. Це фізичне, енергетичне, астральне та ментальне. Також є 4 тіла душі.

«Людина – це як матрьошка. Наше фізичне тіло найменше. А решта – наші тонкі тіла. Їх ще називають аурою», – Анна Приходько, засновниця школи здорового способу життя «Гармонія душі та тіла».

Коли фізичне тіло хворіє, це означає, що аура пошкоджена.

«Тіло енергії. Коли ви порухаєтеся, побігаєте, пострибаєте, то ви вже сповнені енергії, тіло пашить здоров’ям. Потім астральне, коли почуття, емоції в нормі. Вам добре. І ментальне – це думки. Щоб фізичне тіло зруйнувати, треба руйнівні думки людині вселити, потім емоції якісь», – Анна Приходько, засновниця школи здорового способу життя «Гармонія душі та тіла».

Якщо ж людина розуміє, що зовнішній вплив може бути несприятливим, то вона менше йому піддається. Тож її буде важче збити з пантелику та вселити деструктивну думку. Відновитися за допомогою йоги також можна.

«Щоб це все відновити, треба починати зокрема і з фізичного тіла. Тобто як у цей бік, так і в інший. Для цього в нас є фізичні вправи, що називаються асанами. Дихальні вправи – пранаями», – Анна Приходько, засновниця школи здорового способу життя «Гармонія душі та тіла».

Йога може лікувати різноманітні хвороби. У цьому випадку пані Анна радить паралельно консультуватись і з лікарями.


«Щоб вони спостерігали і динаміку одужання, або навпаки. Буває по-різному», – Анна Приходько, засновниця школи здорового способу життя «Гармонія душі та тіла».

Програма навчання в Школі розрахована на чотири роки. Перший рік – відновлення здоров´я. Це самомасаж ніг, обличчя, вух, голови, різноманітні гімнастики: м’язово-суглобова гімнастика, гімнастика для розвитку гнучкості, гімнастика для очей, гімнастика для хребта та інші. Сюди також входять кашетерапії і комплекси асан та пранаям.

«Кожен комплекс розрахований на 1 місяць. Це впливає на якусь систему. Так за рік відновлюється здоров’я. Також ми себе обмежуємо в межах природних законів. Ми вчимося гармонійно взаємодіяти з собою, з природою тощо», – Анна Приходько, засновниця школи здорового способу життя «Гармонія душі та тіла».

Ще йога допомагає швидко приводити організм до ладу за допомогою мудр.

«Дуже хвилюєтеся, серцебиття, от зробили мудру. Пальчики склали, серцебиття заспокоїлося. На поверх піднялися, ви зробили очисне дихання. Тобто ви дружите зі своїм тілом. Не так, що випив таблетку, заглушив, усе. Це людина тікає від самої себе», – Анна Приходько, засновниця школи здорового способу життя «Гармонія душі та тіла».

Колись йога допомогла і самій жінці здобути емоційну рівновагу та налагодити стосунки в родині.

«Хотілося чоловіка контролювати, діти дратували. Двоє дітей, кухня, робота. І я розуміла, що емоції починають брати гору, що я сама собі не підвладна. І я вважаю, що з цим треба щось робити. От я пішла на східні танці, потім на йогу і все якось збалансувалося. Заняття нове, нова енергія», – Анна Приходько, засновниця школи здорового способу життя «Гармонія душі та тіла».

Пані Анна пояснює, що навчання викладача йоги має тривати щонайменше чотири роки. Сама вона дев’ять років опановувала цю науку в Інституті Йога Гуру Ар Сантема у Москві. Адже йога може як вилікувати, так і нашкодити. Це трапляється в тих випадках, коли вчитель недосвідчений.

«Треба прийти та спитати, де людина навчалася, яку школу йоги вона представляє. І треба подивитися, що це за школа, почитати, поцікавитися. Бо якщо закінчив двотижневі чи місячні курси, то викладати не можна. Можна серйозно підірвати своє здоров’я. Наприклад, тиск підвищити чи знизити. Тому що в нас є пози, які підвищують або знижують тиск. Це все треба грамотно комбінувати та подавати», – Анна Приходько, засновниця школи здорового способу життя «Гармонія душі та тіла».

Сюжет: Cheline TV

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: йога, Анна Приходько, Cheline TV

Добавить в:


ЦентрКомплект