Купуємо нові тролейбуси

Вживаних іноземних тролейбусів цього року у Чернігові кувати не будуть. Коронавірус вніс свої корективи у плани тролейбусного управління та міської ради. Кажуть, малоймовірно, що рогатик з Німеччини доїде до Чернігова у час пандемії.Аби не втрачати рік, вирішили поповнити тролейбусний парк новою технікою українського виробництва. Оголосили тендер і вже отримали певні пропозиції від Антимонопольного комітету України, повідомив керівник ЧТУ на оперативній нараді у міського голови.

Руслан Ємець, керівник КП «ЧТУ» ЧМР: «Тендер не відмінений. Мотивувальна частина рішення Антимонопольного комітету має з’явитися сьогодні-завтра на сайті. Після цього ми вносимо ті зміни, які пропонує нам Антимонопольний комітет. Потім 7 днів на кваліфікацію, 3-5 днів на проведення тендеру і від 10 до 20 днів на визначення переможця. Загалом приблизно місяць до визначення переможця і підписання договору».

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Ситуація є ненормальною, коли за кошти бюджету по ринковій ціні місто не може купити виріб свого виробника».

Якщо не виникнуть додаткові паперові перепони, у Чернігові цьогоріч куплять 5 нових тролейбусів. На ці потреби з міського бюджету виділили 24 мільйони гривень.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Руслан Ємець, тролейбуси, тендер ЧТУ, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект