Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Сирена та пожежні авто біля торговельного центру: рятувальники провели навчання


Сирена та пожежні авто біля торговельного центру: рятувальники провели навчання

«Задимлення, схоже на пожежу», - такий виклик надійшов на «гарячу лінію» «101» з одного з торгівельних центрів міста. Щоправда тренувальний.Цього тижня підрозділи Управління ДСНС в області провели там тактико-спеціальні навчання, аби відпрацювати план дій на конкретному об’єкті, а також перевірити готовність закладу реагувати на надзвичайні ситуації.

Будівля розташована в центрі міста і в ній збирається чимало людей, а отже, в разі пожежі, можлива реальна загроза здоров’ю та життю відвідувачів чи персоналу.

За легендою, загоряння відбулося у супермаркеті на цокольному поверсі. Одразу після прибуття та розвідки, рятувальники розгорнули штаб з ліквідації пожежі, оперативно подали 3 пожежні стволи безпосередньо на гасіння осередку займання і захист суміжних приміщень, а також по пожежній автодрабині водяними стволами убезпечили покрівлю будівлі.

Дмитро Мурач, помічник начальника чергової зміни оперативно-координаційного центру УДСНС України в області: «До тактико-спеціальних навчань було залучено 4 одиниці техніки та 15 чоловік особового складу. Навчання пройшли на задовільну оцінку».

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ДСНС, навчання, пожежа, ЦУМ, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект