Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Будівлю на вул. Музичній, яка горіла пару днів тому, знесуть?


Будівлю на вул. Музичній, яка горіла пару днів тому, знесуть?

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Хочу подякувати всіх працівників ДСНС, які приймали участь в гасінні пожежі. Пожежа досить серйозна, і, слава Богу, не було жертв, а могли бути».Зі слів подяки надзвичайникам розпочалася щотижнева ранкова нарада у муніципалітеті. На ліквідацію масштабної пожежі, що 3 серпня охопила складські приміщення на розі вулиць Мазепи та Толстого, було задіяно більше 50 чоловік особового складу. В результаті пожежі стався обвал будівлі. Наразі вона перебуває в аварійному стані. Відтак, очільник міста дав доручення відпрацювати позицію про примус власника до її знесення.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова:«Ми усно обговорювали з начальником ДСНС в Чернігівській області, що її обов’язково треба знести, бо там є загроза подальшої руйнації. В разі, якщо там не буде забезпечена охорона, можуть постраждати люди і жертви можуть бути пізніше. Тобто її треба знести».

За словами міського голови, однією з імовірних причин загоряння стала різка металу. Владислав Атрошенко особисто зустрічатиметься з власником будівлі. На плечі останнього мають лягти і матеріальні витрати, яких під час гасіння пожежі зазнало Управління ДСНС в області.

Принагідно очільник міста також подякував начальнику відділу з питань надзвичайних ситуацій за вирішення організаційних питань, зокрема харчування рятувальників, та з особистих коштів компенсував витрачені на це суми.

Обговорили під час наради і підготовку до нового навчального року. Наразі триває набір учнів та учениць до перших класів.

Василь Білогура, начальник Управління освіти ЧМР: «На сьогодні продовжується прийом документів учнів до перших класів. Станом на 3 серпня документів подано 2845. Якщо на початок було 2792».


Школи міста забезпечені необхідними для перших класів меблями, обладнанням та дидактичними матеріалами. Згідно графіків, у закладах освіти проводяться ремонті роботи. Щоб уникнути скупчень дітей, в Управлінні вивчаються можливості розведення учнівських потоків через різні входи. Опрацьовують і питання організації харчування, згідно всіх вимог Головного санітарного лікаря, аби розпочати новий навчальний рік максимально безпечно.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова:
«Ми готуємось до 1 вересня в стандартному режимі. Сподіваємось на зважену позицію в цьому питанні профільних міністрів, прем’єр-міністра і те, що у нас буде звичайний режим навчання. Ми дуже на це сподіваємось. Дистанційне навчання – це велика біда».

Що ж стосується зовнішнього вигляду міста, то прибудови та літні майданчики закладів харчування, мають узгоджуватись з профільним управлінням, як це роблять інші підприємці, зауважив міський голова. Та дав доручення опрацювати це питання спільно з власниками закладів, аби до наступного сезону привести такі конструкції до ладу і не псувати екстер’єр.

Паралельно проводяться роботи з озеленення. Планово на заміну старим насадженням мають висадити більше 300 дерев 5-річного віку. 110 висадять восени, ще 250 наприкінці наступного тижня. Частину з них на Ремісничій.

Роман Старіков, начальник КП «Зеленбуд» ЧМР: «На Ремісничій будуть висаджені дерева з обох боків. Вивчили ситуацію на цій вулиці, тому орієнтовно з однієї сторони буде висаджено 23 дерева, з протилежної сторони – 21 дерево».

Паралельно Владислав Атрошенко доручив пришвидшити всі роботи та процедури, що стосуються переносу приміщень в промисловій зоні, де триває будівництво дороги на Шерстянку. Аби розширити останню і облаштувати там велодоріжки.

Що стосується недобудови дворянських зібрань, наразі будівлю демонтовано. Завершити всі роботи підрядник обіцяє до 1 вересня.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: нарада, пожежа, Владислав Атрошенко, 1 вересня, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект