Українська «Зелена сцена»

«Зелена сцена», що відбулась минулого вік-енду, представила молоду українську музику, фотографію, кіно та сучасну поезію. На фестивалі побувало багато гостей, які приїздили з різних куточків країни, щоб презентувати свою творчість.Глядачі наживо познайомились з дніпровським гуртом «Кімната Гретхен». У цій кімнаті сьогодні живуть і творять Антон та Олександр.

Гурт «Кімната Гретхен», учасник концерту:
«Наприкінці 2010 року вийшов наш перший студійник. І відтоді ми рахуємо історію гурту. Змінювався склад, змінювались концепції, але це лише форма, так само як і поетична, і музична має прогресувати, вона має змінюватися, вона має бути рефлектором зовнішнього середовища. Думаю, що це абсолютно нормально».

До Чернігова джедаї-рокери привезли нову акустичну програму «Пісні світлої сторони», яку до карантину встигли зіграти лише у своєму місті.

З житомирським зерном продовжує проростати нова українська музика. Так вважають інші учасники «Зеленої сцени». За 5 років експериментів, гурт «Зерно» розвився і здобув визнання.

Представник нової української фотографії чернігівець Роман Закревський персональну виставку назвав «Муоріа», що в перекладі з англійської «близоруківсть». Він продовжує робити свої проєкти пов’язані з життя. Сьогодні на світлинах Романа можна побачити тільки колір та форму, без чітких контурів.

Недільний вечір завершився музично-літературним дійством. Багато глядачів прийшло на Алеї Героїв, щоб почути культового прикарпатського поета Юрія Іздрика.

Майже годину Юрій Іздрик провів на сцені. Зачитав авторську поезію з різних збірок та ще й прочитав реп про рідне місто Калуш.

Окрім презентованих нових пісень з міні-альбому «Тільки рай», чернігівці почули від столичного гурту «Ліловий» також пісні на вірші Наталії Мраки.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Зелена сцена, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект