Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Нове освітлення «малого» проспекту


Нове освітлення «малого» проспекту

Капітальний ремонт так званого малого проспекту – ділянки проспекту Перемоги від перетину з вулицею Рокоссовського до міської стоматполіклініки – добігає кінця. Водії насолоджуються рівним асфальтом, а пішоходи світлодіодним освітленням. Нові лампи встановлені на цинкових опорах прийшли на зміну застарілим і енергозатратним.В’ячеслав Николенко, керівник КП «Міськсвітло»:
«Тут стоять світильники світлодіодні з системою деміювання, 100 Вт і на пішохідних переходах 85 Вт. Це покращить освітлення, це економія електроенергії, так як це нова підземна лінія, то це зменшить короткі замикання. А також гарно це виглядає. Нове є нове».

Можна помітити, що нові опори, всього їх 15, знаходяться лише на парній стороні проспекту. В’ячеслав Николенко пояснює, нові світильники достатньо потужні, щоб покрити всю вулицю. Більше того, на опорах будуть розміщені додаткові лампи для освітлення пішохідної зони. Раніше вночі вона залишалась у темряві. Втім, у пізній час світильника трохи зменшуватимуть потужність заради економії.

В’ячеслав Николенко, керівник КП «Міськсвітло»:
«Наприклад, світильники, які стоять по вулиці Шевченка від Академіка Павлова і на виїзді з міста до Новоселівки, то там вони по 85 Вт. Зменшити освітлення для того, щоб люди могли ходити і безпечно себе відчувати, то нижче ніж на 40% не можемо».

Старі опори, як і повітряні лінії електропередач, незабаром демонтують. А після підведення нової лінії від підстанції, освітлення запрацює вже повноцінно.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: освітлення, малий проспект, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект