Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Місто готується до опалювального сезону. Стан справ обговорювали на нараді в муніципалітеті


Місто готується до опалювального сезону. Стан справ обговорювали на нараді в муніципалітеті

Місто готується до опалювального сезону. Про свою готовність до зими на нараді в муніципалітеті прозвітували представники теплогенеруючих компаній, ЖЕКів, а також сфер медицини та освіти.Так, Чернігівська ТЕЦ на сьогодні продовжує виконувати планові ремонтні роботи. Зокрема, з серпня перекривається рух автотранспорту на ділянці вулиці Коцюбинського, де будуть замінювати магістральні теплові мережі.

Олексій Щербина, генеральний директор ТОВ фірма «ТехНова», т.в.о директора КЕП Чернігівська ТЕЦ: «После окончания этих работ, на конец августа запланирован второй этап гидравлических испытаний по всему городу, который покажет эффективность выполнено ремонта в межотопительный период по теплотрассам. Работы по центральным тепловым пунктам уже заканчиваются. До конца августа все тепловые пункты будут у нас в работе».

Ремонтують також енергетичне обладнання – всі 5 котлів, з яких 3 вже готові до використання, решта – в процесі. А також турбогенератори.

Олексій Щербина, генеральний директор ТОВ фірма «ТехНова», т.в.о директора КЕП Чернігівська ТЕЦ: «Угля на складе около 100 тысяч тонн. В связи с экономической ситуацией, на сегодняшний день целесообразно использовать природный газ при производстве тепловой электрической энергии».

Заборгованість за тепловий газ у ТЕЦ відсутня. Але є 260 мільйонів за електричний. Ця сума є у свою чергу недоїмкою державного підприємства «Енергоринок» перед чернігівським підприємством.

Стосовно готовності «Облтеплокомуненерго», то з 36 котелень підготовлено 17, із 49 теплопунктів – 48, і всі індивідуальні теплопункти.

Петро Мазяр, технічний директор АТ «Облтеплокомуненерго»: «Пройшли гідравлічні випробування 77 км теплових мереж. Це орієнтовно 46% від всієї протяжності теплових мереж».

Це теплогенеруюче підприємство також виконує і планові ремонтні роботи.

Петро Мазяр, технічний директор АТ «Облтеплокомуненерго»: «Виконано заміну ділянки теплових мереж по вулиці Доценка на попередньо ізольовані труби. Це складає близько 80 м. Також на завершальній стадії заміна мереж гарячого водопостачання по вулиці Доценка. В процесі виконання заміна ділянки теплових мереж діаметром 200 мм по вулиці Шевченка».

Стосовно заборгованості, то як прозвітував представник «Облтеплокомуненерго», вона може виникнути найближчими місяцями за доставку природного газу, бо у підприємства закінчуються обігові кошти.

Петро Мазяр, технічний директор АТ «Облтеплокомуненерго»: «На даний час заборгованість перед НАК «Нафтогаз» складає майже 432 мільйона гривень. По «Чернігівгазу» на даний момент заборгованості немає. Також відсутня заборгованість за електроенергію. Перед КП «Чернігівводоканал» заборгованість складає 2,8 мільйона гривень».

А от заборгованість чернігівців перед цим підприємством скоротилася, наразі становить 112 мільйонів гривень.

Ще одне підприємство також знаходиться в процесі підготовки до зимового періоду. «Чернігівводоканал» вже промив усі резервуари питної води і такий же вид робіт виконує з мережами.

Сергій Малявко, директор КП «Чернігівводоканал»: «Із основних направлень, які ми зараз відпрацьовуємо, це каналізація і водогін по вулиці Київській. В графік ми вкладаємось. І те, що ми запланували до 16 серпня зробимо. Можливо тільки трохи затримаються з покриттям».

Заборгованість населення перед КП «Чернігівводоканал» складає 32 мільйони гривень. За останні 3 місяці відсоток розрахунків населення більше 100%.

Стосовно закладів освіти, то у них наразі обслуговують внутрішні мережі. Випробування пройшли у 20 школах та 38 дитсадках міста.

Василь Білогура, начальник Управління освіти: «Виявлено пориви в школі №5, №28, садочок №19, №21. Відбуваються роботи по усуненню. Планово плануємо завершити всі роботи до 1 вересня».

Не відстають у цьому плані і медичні заклади.

Владислав Кухар, начальник Управління охорони здоров’я: «В 3-й міській лікарні пройшла процедура випробування і вони вже приступили до виконання промивки системи опалення хімічним розчином. Всі інші заклади виконують ті роботи, які потрібні. Всі випробування будемо проводити у серпні місяці».

Міський голова доручив на наступну нараду підготувати динаміку розрахунків за комунальні послуги. І зауважив, що потрібно вирішувати питання по технічному забезпеченню комунальних ЖЕКів.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: опалювальний сезон, теплогенеруючі компанії, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект