Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » 48 мільйонів боргу: вчителі на Чернігівщині досі не отримали відпускні


48 мільйонів боргу: вчителі на Чернігівщині досі не отримали відпускні

Пішли у двомісячну відпустку, а грошей не отримали. Вчителі Вихвостівської гімназії, що на Городнянщині, звернулися до нардепів, Міністерства освіти, районної та обласної державних адміністрацій з проханням виплатити відпускні понад сотні вчителів. Про це Суспільному розповіла голова Городнянської профспілки працівників освіти Валентина Плотникова.«Бачили затримки із заробітною платою, були вчасні виплати, але з таким, як у цьому році ми ще не стикалися.»

Ольга Онищенко – вчителька молодших класів Вихвостівської гімназії. В освіті працює 22 роки. На початку липня вона пішла у двомісячну відпустку, грошей не отримала.

Голова Городнянської районної профспілки працівників освіти Валентина Плотникова каже, подібна ситуація склалася у школах, які лишилися у підпорядкуванні районних адміністрацій. У навчальних закладах, якими опікуються ОТГ, боргів, зазвичай, не виникає.

Шкіл, які фінансуються з РДА, у Городнянському районі 9. Відпускні заборгували понад сотні їх вчителів.

Аби вирішити питання, профспілка зверталася до народних депутатів, Міністерства освіти, Городнянської райради та облдержадміністрації. Наразі чекають на відповідь. Нині за відпускну кампанію вчителям області заборгували 48 мільйонів. За словами заступника голови облдержадміністрації Андрія Подорвана, така ситуація складається щороку: освітньої субвенції на всіх не вистачає.

Голова ж Городнянської райдержадміністрації Денис Камко обіцяє, заборгованість погасять до середини вересня.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вчителі, відпускні, Городнянщина, Вихвостівська гімназія, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект