Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Веслувальники привезли із зональних змагань купу нагород. У якому стані цей вид спорту у Чернігові?


Веслувальники привезли із зональних змагань купу нагород. У якому стані цей вид спорту у Чернігові?

Акваторія Десни поблизу пішохідного мосту у Чернігові. З самого ранку тут синхронно збурюють веслами воду спортсмени. На березі за ними спостерігають тренери. Нещодавно збірна нашого міста з веслування на байдарках і каное повернулася із зональних змагань і привезла 5 золотих, 6 срібних і 8 бронзових нагород.Сергій Гамалій, тренер-викладач з веслування на байдарках і каное: «На дня закінчились зональні змагання, чемпіонат України. На змаганнях приймали участь 6 областей. Проводились вони у Києві. Команда відділення нашої школи зайняло перше місце. Дуже вдало виступили дівчата в двійках – 3 перших місця, 2 других, трете. Також молодші юнаки в двійках дуже вдало виступили – завойовували 2 та 3 місце».

Серед тих, хто показав хороший результат і веслувальниці Дар’я та Жанна. Вони добре попрацювали – як індивідуально, так і у парі.

Дар’я та Жанна, веслувальниці: «Ми долали дистанції 200, 500 і 1000 м. Я пройшла 1000 та 200 м у двійці, й отримала 3 місце. Я пройшла 200 в парі, ми зайняли 3 місце. 500 та 1000 пройшла одна й отримала 1 місце».

Нещодавно під дахом дитячо-юнацької спортивної школи «Україна» об’єднали всі чернігівські відділення веслування, які раніше знаходилися під керівництвом двох різних спортшкіл, і між ними постійно кипіли міжусобиці, каже очільник профільного управління.

Андрій Дериземля, начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту: «Були спірні питання по межам, по заповненості роздягалень, в одній школі є спортивний зал, де мали змогу тренуватись діти, в інших немає, і їх не пускали. Тому, на мій погляд, це вирішить питання і зніме всі суперечки».


Єдине відділення з веслування та каное має зробити управління більш ефективним та зосередженим – і в плані покращення матеріально технічної бази, і загалом сприятиме розвитку цього виду спорту у нашому місті.

Андрій Дериземля, начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту: «На мій погляд, це буде покращення результатів, організацію тренувального процесу. В першу чергу, це спрямовано і на безпеку поводження на воді, буде більш ефективний підхід. Більше буде зрозуміле питання щодо території, тому що постійно виникали спірні питання. Буде дещо простіше розуміти в плані формування збірної команди на виїзди на різні змагання. Буде більш зрозуміле придбання інвентаря».

Олег Якимов, президент обласної федерації з веслування: «Это уберет конфликты внутри коллектива. То есть единое управление одно всегда подразумевает четкую иерархию и четкую структурируемость процесса».

Всього у відділенні сьогодні працює 11 тренерів з веслування та займається 150 дітей. А природні ресурси Чернігова є сприятливими саме для розвитку цього олімпійського виду спорту.

Андрій Дериземля, начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту:«В Чернігові є природний дар – річка Десна. Чудова річка, яка дає змогу тренуватися. Також є бази, які звісно потребують ремонту, і ці питання ми будемо поступово вирішувати».

Сергій Гамалій, тренер-викладач з веслування на байдарках і каное: «Веслування на байдарках і каное – олімпійський вид спорту. В Україні він на високому рівні. В Чернігівській області він діє лише в Чернігові. Дітей набираємо з 8 років. В шкільний вік вони займаються, а вже в кого добрі результати, ті продовжують займатися, і навчаючись в університеті».

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: каное, веслування, байдарки, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект