Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Свідоцтва через дистанцію та дозатор


Свідоцтва через дистанцію та дозатор

В святковому вбранні, з посмішками на обличчях та в очікуванні свого першого дорослого документу. З самого ранку біля будівлі обласного педагогічного ліцею для обдарованої молоді вишикувалися випускники. Через карантин вони були на дистанційному навчанні і сьогодні вперше за 4 місяці зустрілися один з одним. Бачаться у стінах закладу ці діти востаннє. Два роки навчання тут для них залишилися позаду, сьогодні визначний для них день – очікуваний випускний. Радості майбутні абітурієнти не стримують, діляться враженнями, розповідають, що робитимуть в подальшому.Цьогоріч через пандемію коронавірусу випускний проходить в закладі дещо в незвичному форматі. Аби не створювати скупчення і на офіційній частині довго не затримувати дітей, спочатку вирішили віддати додатки, а вже потім урочисто свідоцтва про закінчення.

За документом до ліцею по черзі заходить не більше 5 осіб. При цьому дотримуються відповідних карантинних застережень.

Після того, як отримали додатки, діти поспішають на повір’я. Саме там цьогоріч проходить свято. Прощання з ліцеєм відбувається з дотриманням безпечної дистанції. Задля цього, тут створили спеціальні позначки. Кожен випускник стоїть на своїй і чекає на хвилюючу мить. І от, нарешті, 86 випускників отримують свідоцтва.


Ольгу Дзюгал з Борзнянщини нагороджують золотою медаллю і відзнаками як кращу ученицю. Закінчила вона фізико-математичний клас. Далі навчатиметься у столиці, здобуватиме професію інженера з програмного забезпечення. З радістю, і водночас з сумом, дівчина залишає стіни улюбленого закладу.
Карантин стати кращою на курсі їй не завадив. Навпаки, змотивував.

Про те, що карантин ніяк не позначився на оцінках вихованців, наголошує і директорка закладу.

Ганна Коломієць, директорка обласного педагогічного ліцею для обдарованої молоді: «Карантин – це була ще додаткова можливість приділити особливу увагу тій сфері навчальної діяльності, яка для них є найбільш важливою, і показати ще кращі результати. Наші випускники за результатами ЗНО майже 90% мають високий рівень. Це пряме підтвердження того, що, якщо дитина вмотивована і якщо вона організована внутрішньо, то карантин, не карантин, вона буде працювати. І можливо, і ще навіть більше комфортно в певній мірі».

По закінченню урочистої частини, на випускників чекала прощальна фотосесія і приємне спілкування.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: випускники, обдарована молодь, ліцей, свідоцтва, Ганна Коломієць, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект