• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Голова Чернігівської ОДА прозвітував за минулий місяць


Голова Чернігівської ОДА прозвітував за минулий місяць

Про досягнення в царині розвитку Чернігівщини у липні звітували у п’ятницю в облдержадміністрації.Голова ОДА Андрій Прокопенко зробив особливий акцент на реалізації програми «Велике будівництво», яка передбачає ремонт 300 км доріг в області, будівництво амбулаторій, тощо.

Андрій Прокопенко, голова Чернігівської ОДА: «Серед приємного слід сказати про Носівську школу. Вперше з 2012 року в області буде відкрита повністю нова школа. Ця школа будувалася з 1989 року. Кілька разів були спроби добудувати об’єкт. І лише в цьому році, завдяки включення її до списку пріоритетних об’єктів «Великого будівництва, вдалося зробити суттєвий ривок для завершення цього проєкту».

Згадали під час звіту і про конфлікт працівників двох торфових заводів – Смолинського та Ірванцівського – з керівництвом державного підприємства «Чернігівторф». У понеділок він вилився в акцію протесту під стінами облдержадміністрації.


Андрій Прокопенко, голова Чернігівської ОДА: «Представники колективів запропонували мені кандидатуру на керівника «Чернігівторфу». Я мав цю зустріч. Ми поспілкувались, але я не впевнений, що ця людина готова до керівництва цієї установи. Я вважаю, що там має бути конкурс. На цей конкурс мають подаватися люди і когось з них має бути обрано».

В останні кілька днів в області загострилася ситуація з COVID-19. Щодня додається в середньому 30 нових пацієнтів. Серед лідерів за кількістю хворих Чернігів та Прилуки.

Андрій Прокопенко, голова Чернігівської ОДА: «Ви знаєте, що загалом по Україні ситуацію з коронавірусом вимірюють по 4 показникам. Станом на сьогодні у нас є певне перевищення по 2 показникам. Перша – це коефіцієнт виявлення випадків. Якщо норма 11%, то у нас за рахунок цих останніх днів йде перевищення, тому на сьогоднішній день це 11,91%. А також ми перевищуємо по динаміці».

Рішення про те, до якої з карантинних зон потрапляє той чи інший регіон, приймає державна комісія. Чернігівська область повністю потрапила до зеленої зони.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Андрій Прокопенко, голова ОДА, звіт, «Новий Чернігів»

Добавить в: