Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Вручення атестатів і прощальний вальс. Школа №3 відпустила у самостійне життя своїх 11-класників


Вручення атестатів і прощальний вальс. Школа №3 відпустила у самостійне життя своїх 11-класників

В рукавичках і масках. Мова не про карнавал, а про реалії цьогорічних випускних 11-класників. Попри всі останні події та обмеження, цьогорічні випускники все ж мають змогу отримати свої атестати і станцювати прощальний вальс.Олена Яковчук, директорка школи №3: «Випуск-2020, думаю, запам’ятається всьому світу. Він дійсно не такий як всі. І цей випуск будуть пам’ятати всі вчителі всього світу із-за карантинного року, із-за того, що прийшлося подолати цим дітям випробовування карантином».

65 випускників і випускниць двох класів філологічного і математичного профілю в цьому році закінчили навчання в чернігівській школі №3. Вони вже встигли скласти державну підсумкову атестацію та ЗНО, попереду у них вступна кампанія.

Олена Яковчук, директорка школи №3: «З цих учнів – 12 забажали скористатися можливістю звільнення від державної підсумкової атестації, а всі інші – 53 – вирішили таки пройти цей шлях разом з зовнішнім незалежним оцінюванням. І всі вони підтвердили і поліпшили свої досягнення, тому сьогодні ми випускаємо 5 золотих і 2 срібних медалістів. Але це не значить, що інші гірші. Хтось у нас прекрасний талант в спорті, хтось прекрасно просто вміє слухати, інші допомагати мамі, тату, танцювати, співати. Тому у нас всі талановиті, як і всі діти на світі».

Іван Деркач, випускник школи №3: «Є результати. Школу закінчую дуже добре. Середній бал атестату 11,3. ЗНО всі здав на 194+. Дуже вдячний своїм вчителям, батькам, які мене підтримували. Всі вважають, що медаль заслужена».

Випускний цих 11-класників запам’ятається напевно навіть тим, хто не має стосунку до шкіл і навчального процесу. Ці діти разом з рештою у всьому світі здобували освіту у досить специфічних умовах, і їх підсумкові результати кажуть, що нічого неможливого немає.


Єва Народенко, випускниця школи №3: «Емоції, насправді, дуже змішані. З одного боку ти дуже щасливий, що закінчились ці складні роки, особливо 11-й клас був дуже складним. Але з іншого боку, будемо сумувати за всіма друзями і вчителями».

Софія Овсієнко, випускниця школи №3: «Я вже не хвилююся про вступ. Ми вже все здали. Сьогодні в нас вихідний. Сьогодні у нас наше свято, ми можемо відірватися. А за вступ вже пізно хвилюватися».

Випускний став останнім особливим приводом зібратися всім разом, подякувати за проведені роки і плідну співпрацю.

Напутнє слово на майбутнє життя отримали, вже ексодинадцятикласники, і від своїх батьків.

Олена, мама випускника: «Ми вчилися в цій школі 11 років. У нас дуже дружній клас, дружна паралель, тому це останній раз, коли вони всі разом. Хочемо побажати їм щасливої дороги, легкої долі, щоб у них все склалося, щоб у них була велика кількість друзів, і та шкільна дружба залишилася на довгі-довгі роки».

Наталія, мама випускниці: «Упевнено долати будь-які перешкоди, які трапляються на життєвому шляху. Вірити в себе. Вони у нас найкращі».

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: випускний, школа №3, Олена Яковчук, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект