Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Вона вміє вдихати життя в сірі споруди


Вона вміє вдихати життя в сірі споруди

Її руки вправно працюють, наводячи красу і затишок в оселях людей. Дякуючи роботі цієї жінки, в під’їздах, квартирах і навколо будинків стає чисто і затишно. Вона вміє вдихати життя в цілі споруди і предмети, надаючи їм естетичного вигляду.Ось уже 11 років поспіль Ніна Чупира працює в КП «Новозаводське» муляром. Це її друга професія, оскільки перед цим вона працювала залізничником. Але ця справа виявилася їй більше до душі.

Специфіка її роботи взимку – зробити косметичні та поточні ремонти в під’їздах, а влітку цоколів житлових будинків. Крім цього, на подвір’ї пофарбувати дитячі майданчики, турнікети й огорожі. Нині вона моделює стіни порталу – входу в під’їзд. На ділянці зазвичай працюють удвох з колегою.

Робота потребує терпіння, уважності й охайності, розповідає жінка. Вирівнювати стіни, робити красиві й рівні кути дуже кропітка справа. До того ж робота важка фізично

Зарплата не висока, зізнається жінка, однак вищою оцінкою своєї праці вона вважає вдячність задоволених жителів будинків, де вона зробила красу.

Добрі слова про Ніну Чупиру кажуть і колеги. Зазначають, що вона відповідальна і надійна в роботі, має неабиякий естетичний смак.

Так само відповідально жінка ставиться і до сплати комунальних, адже від цього залежить і робота таких підприємств як «Новозаводське», і добробут міста в цілому.

Як і кожна жінка, вона любить чистоту і затишок у своїй оселі, тому не байдужа до порядку в місті. Чернігів, каже, змінюється на краще буквально на очах.

Своїми умілими руками ця жінка перетворила не один десяток під’їздів і подарувала людям атмосферу домашнього затишку і чистоти. І незважаючи на те, що робота не з легких, вона їй приносить задоволення і комфорт. Головне, каже, робити все з душею.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ніна Чупира, КП «Новозаводське», муляр, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект