Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Нарада: проблеми Кукушанки та вдавлені зупинки


Нарада: проблеми Кукушанки та вдавлені зупинки

Чернігівський міський голова днями зустрівся з головами вуличних комітетів. Про це він розповів на розширеній ранковій нараді у вівторок. Найболючіша проблема мікрорайону Кукушанка. Дорога, яка має значний уклін, під час дощів сильно розмивається. Тож потрібні грейдування і підсипка асфальтною крихтою або щебенем, вважають місцеві жителі.Керманич міста разом з начальником Управління ЖКГ проаналізували ситуацію, виїхавши на місце.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Ми дійшли висновку, що цього робити ми не будемо. За наявності коштів і враховуючи рельєф місцевості, там є досить круті заїзди, тому будь-яка підсипка швидко змиється, там треба зробити повноцінну дорогу. За наявності коштів, я думаю, що ми за декілька підходів її зробимо».

Владислав Атрошенко, зауважив, що зараз більш нагальним стає питання перегляду карантинних обмежень і перезапуску малого та середнього, та великого бізнесу. Адже шкода завдана карантином економіці вже призвела і продовжує призводити до великого скорочення надходжень у бюджети всіх рівнів. У тому числі, міського. Тож як не дивно це звучить, питання дороги на Кукушанці опосередковано пов’язане із динамікою COVID-19.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «На площі була імпровізована акція, де хоронили ресторанний бізнес. В чому питання? Чому після одинадцяти потрібно зачиняти двері ресторанів. Ці рішення людей дивують. Чому в пів одинадцяти нема загрози захворювання, а в пів дванадцяту є. Нормальні люди цього не розуміють».

Окрім цього, вуличкоми просили зробити пішохідний перехід по вулиці 1 Травня біля магазину Олександрівський. Владислав Атрошенко доручив головному комунальнику міста Ярославу Куцу вивчити це питання. Адже у 2016 році, з урахуванням висновку патрульної поліції, відповідь була негативною. Та з тих пір мікрорайон Олександрівка почав розвиватися, а тому дане прохання переглянуть ще раз.

Керманич міста також озвучив свої претензії до встановлення деяких зупинкових комплексів.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «На Товстого зупинковий комплекс, який десь там у дворі, на колосальній відстані від проїжджої частини. Ця відстань відмінна від відстані до інших зупинкових комплексів по місту, і це кидається в очі. Також невпорядкована територія біля цієї зупинки і поряд стоїть генделик».

Цю територію потрібно привести до ладу, а зупинку розмістити більш зручно, зауважив мер.

Аналогічна ситуація і з зупинковим комплексом біля технологічного університету – він вдавлений в паркан. Якщо там прокладені мережі, то потрібно про це говорити і дивитися, як його наблизити до дороги. Оскільки в такому стані, як є, за ним не можна нормально доглядати, наголосив Владислав Атрошенко.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Хто відповідальний за це питання? Є ж відповідальний. Так от, його потрібно або преміювати, або наказати. Так лишати це питання не можна. І доповісти, кого ви преміювали чи наказали. І відповідно, зупинка біля політесу – подивіться, за чий рахунок будуть переноситись зупинки на нормальну відстань до проїжджої частини. А я прослідкую, щоб це були не бюджетні кошти».

Минулого вівторка директору КП «Чернігівводоканал» Сергію Малявко було доручено проінспектувати дороги міста, аби визначити, де є просадка асфальтного покриття.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Мене дивують ямки діаметром 25 см. Що там може відбуватися, коли дорожнє покриття в такому діаметрі просіло?».

Сергій Малявко, директор КП «Чернігівводоканал»: «Основні причини просадок і провалів, які ми спостерігали за останні 3 роки, це, коли почали робити капітальні і поточні ремонти доріг, коли поновлюється бордюр, і якщо він встановлений і не заасфальтований якийсь час, то коли йдуть дощі, вода підмиває бордюр, знаходить пісок і йде до колодязя, тобто до комунікацій. І звісно потім з’являються такі просадки, а то й провали».

На балансі «Чернігівводоканалу» 40 тисяч колодязів. Більшість із них цегляні, не герметичні, - і в цьому також є проблема, каже Сергій Малявко.

Сергій Малявко, директор КП «Чернігівводоканал»: «Якщо буде вода, то завжди вона буде мити і знаходити місце, де їй вийти. Звісно, це будуть біля колодязів просадки і провали. Ми просто частіше будемо інспектувати, - я бачу тільки такий шлях вирішення проблеми».

Замінити всі колодязі на герметичні неможливо. Однак, моніторинг доріг щодо ймовірних провалів, аби вчасно їх виявити та усунути, планують проводити регулярно.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: нарада, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект