Рейд ДСНС в полях

По всій Чернігівщині триває зернозбиральна кампанія. У поєднанні із сухою та спекотною погодою це створило сильну пожежну небезпеку, тому фахівці Управління ДСНС у Чернігівській області періодично зустрічаються з аграріями і нагадують їм про те, як уникнути пожежі.Не обійшлося і без перевірок сільськогосподарської техніки. Кожен комбайн має бути укомплектований цілим набором засобів для запобігання і гасіння пожеж. Рятувальники кажуть, навіть невелика іскра, яка потрапить на суху стерню, може спричинити займання. А вогонь в таких умовах, поширюється швидко.


Олександр Івченко, речник Управління ДСНС України в Чернігівській області: «Рятувальники перевірили задіяну техніку на наявність первинних засобів пожежогасіння, заземлюючих металевих ланцюгів, іскрогасників. Також провели з хліборобами протипожежні інструктажі та профілактичні бесіди щодо недопущення спалювання стерні, поживних залишків».

Цього разу фахівціДСНС провели рейд на сільгосппідприємствах «Дружба» в селі Вишневе та «Пролісок» у Вербичах, обидва Ріпкинського району.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: комбайн, ДСНС, рятувальники, рейд, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект