• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Замовити поїздку і одразу визначитися з місцем, де поїсти та переночувати – у міста новий продукт


Замовити поїздку і одразу визначитися з місцем, де поїсти та переночувати – у міста новий продукт

Чернігів стає максимально зручним та комфортним для відвідувачів. Зокрема тих, що подорожують зі столиці. Ще один крок до цього – спільний продукт бізнесу і Туристично-інформаційного центру, що стане гостям надійним помічником у пошуку готелів та ресторанних закладів міста в інформаційному супроводі чи замовленні екскурсій.Роман Шульга, виконавчий директор компанії-перевізника: «У нас замечательный город. Кто к нам едет, интересуются, где мы можем остановиться, где мы можем покушать, где мы можем погулять. Поэтому мы обратились в информационный центр».

Підприємець пояснює, ідея така, що людина бронюючи місце в автобусі, може одразу визначитися з місцем, де поїсти та переночувати. До того ж зі знижкою.

Відтепер усе це доступно за окремим QR-кодом у чат-ботах меседжерів, де потрібно лише зареєструватися.

Роман Шульга, виконавчий директор компанії-перевізника: «Обязательно диспетчер подтверждает поездку, что он едет с Киева в Чернигов. В этом подтверждении есть дата, время, направление и код. С этим кодом он будет путешествовать по нашему городу. И там, где есть обозначенные места с акционными предложениями, он обращается и получает дополнительную скидку».

Катерина Литвин, заступниця начальника Управління культури та туризму: «Ти сідаєш в автобус, розумієш, де ти можеш пожити, де ти можеш похарчуватися, що ти побачиш, тому що перед тобою буде повна картина. Все буде працювати через вайбер-бот. Ми бронюєте собі місце і користаєтесь тим маленьким QR-кодом, і він у вас як путівник по місту легенд».

Так, продукт буде доступний і зрозумілий користувачам гаджетів, і їм не доведеться витрачати час на пошук тих чи інших закладів. Для Чернігова ж – це розширення туристичного маршруту відвідувачів та виховання відповідального місцевого бізнесу, який розуміє важливість свого внеску у туристичну галузь.

Катерина Литвин, заступниця начальника Управління культури та туризму: «Влада починає активно співпрацювати з бізнесом, а бізнес починає довіряти владі. І цей симбіоз співпраці виводить місто на вищі щаблі».

Найближчим часом автори продукту збираються розширювати перелік закладів у програмі, а саме, індустрія краси та медичні галузі, адже такий туристичний напрямок також затребуваний. Готелі та ресторани, що долучилися до ініціативи, будуть з позначкою «Chernihiv Friendly». Там можна отримати більше інформації про місто, скористатися вбиральнею чи Wi-Fi.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: туризм, перевізники, ТІЦ, «Дитинець»

Добавить в: