Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » «Увага! Спецсигнал»: у Чернігові перевірили, чи пропускають водії спецтранспорт з маячками


«Увага! Спецсигнал»: у Чернігові перевірили, чи пропускають водії спецтранспорт з маячками

«Увага! Спецсигнал» - у Чернігові під такою назвою медики та поліцейські провели спільний рейд вулицями міста. Перевіряли чи пропускають водії транспорт з проблисковими маячками.



Карета швидкої допомоги рушає попереду, за нею дві патрульні машини. Так у Чернігові перевіряють чи надають водії перевагу спецтранспорту з маячками.

Маршрут проклали проспектом Миру до Красної площі, звідти до Чернігівської політехніки. Потім вулицею Рокоссовського, повернули на 1 Травня і проспектом Перемоги до танку, а звідти вулицею Мазепи.


За півгодини їзди з проблисковими маячками у центрі Чернігова жоден водій правила дорожнього руху не порушив.

Як пояснила речниця патрульної поліції області Анна Чернявська, якщо наближається спецтранспорт: швидка, пожежники чи поліція - водії мають прийняти вправо і дати дорогу.

Якщо водій ігнорує правила дорожнього руху, то працівники поліції можуть притягнути його до адміністративної відповідальності. За це передбачено штраф у розмірі 30 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, а саме 510 гривень штрафу.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: спецсигнал, швидка, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект