• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Атрошенко «наїхав» на Ахметова, Коломойського і Фірташа


Атрошенко «наїхав» на Ахметова, Коломойського і Фірташа

Урок життя для українських олігархів від чернігівського мера, підготовка до опалювального сезону та черговий камінь критики в урядовий город. Почути все це мали змогу учасники щотижневої наради в Чернігівській міській раді.Під час обговорення ситуації в енергетичній галузі країни міський голова вже традиційно розкритикував уряд.

«Через непрофесійні дії профільного міністра і загалом цього сектора економіки розбалансований енергоринок. Виробляється електрика (теплова, зелена). Ціни не збалансовані. Грошей розрахуватися немає»,- Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова.

Також мер Чернігова доволі різко почав виловлюватися про українських олігархів, мовляв, вони також причетні до енергетичних гріхів.

«Там різні інтереси абсолютно. У Ахметова свої, у Коломойського діаметрально протилежні. Це все розбалансовує ринок. Зараз це знущання»,- Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова.

Можливо, такий емоційний виступ якось пов’язаний із тим, що Владислав Атрошенко нещодавно за символічні 20 мільйонів прикупив контрольний пакет енергетичної компанії, що займається виробництвом електроенергії, а фінансові справи там ідуть не так, як йому хотілося б.


Також мер пригадав свою першу двокілограмову зарплату в часи інфляції.

«Я зарплату першу отримав – отакий пакунок грошей. 2 кілограми. Карбованців. Десь у піджаках потім купони знаходжу. Ось тепер і ми стаємо на цей шлях. До цього призведе незбалансована політика та відсутність спеціалістів профільних»,- Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова.

Не забув міський голова згадати незлим тихим словом й одного з найбагатших українців – Дмитра Фіршата.

«За одним напрямом стоїть Фірташ, за іншим – ще хтось. А потім ми їх збираємо за стіл і беремо в когось швидкі допомоги, в когось холодильники. А треба не брати, а змусити їх платити податки»,- Владислав Атрошенко.

«Хтось вирішив, що українці повинні допомогти Фірташу. Йому важко в Австрії. Адвокати дорогі. Тому ми всі повинні за це заплатити»,- Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова.

Також на нараді обговорили підготовку до опалювального сезону і кілька дискусійних моментів. Зокрема, в ситуації із встановленням атракціону «чортове колесо» в Чернігові поки беруть паузу, але крапки не ставлять. Також мер висловив свою думку з приводу акцій протесту проти будівництва газової заправки на Масанах. Позиція Владислава Атрошенка загадкова та зводиться до фрази «і бізнесу варто допомагати, і людей треба чути».

Сюжет: Cheline TV

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: нарада, Владислав Атрошенко, Cheline TV

Добавить в: