Пологовий – з муралом

Чернігівський пологовий засяяв новими яскравими фарбами. Символічний мурал жінки з дитиною прикрасив будівлю шестиповерхівки. Робота над його створенням тривала 10 днів. Ескіз зображення належить художниці Ірині Тернопольській. Жінка представила на розсуд три абсолютно різних варіації малюнка. Проте обрали саме цей.Художниця радіє, що віддали перевагу жінці з дитиною, адже від самого початку цей малюнок найбільше припав їй до душі.

Ірина Тернопольська, авторка ескізу, художниця: «Кожен ескіз по-різному народжувався. Мені хотілося б, щоб жінки, які тут народжують, відчували той позитив, те чудо народження і що все буде добре. Це дійсно чудо, це радість, тому хотілося б щоб ці емоції викликав цей розпис».

Наносив зображення на стіну та розфарбовував його відомий графіст Дмитрій Адеріхо.

Художниця зізнається, майстер настільки вдало це зробив, що малюнок виглядає точнісінько, як на ескізі. І хоча працював над муралом інший художник, Ірині Тернопольській також вдалося зробити свій авторський мазок на стіні.

Ірина Тернопольська, авторка ескізу, художниця: «З самого початку, поки Дмитро наносив фасадну фарбу, основні кольори, то я мала змогу теж трохи взяти участь в процесі великої макловиці з фарбою. Це дуже захопливо, коли народжується твоя робота на такому великому об’ємі. А потім я просто спостерігала як Дмитро, для художника мазки, а він їх робив балоном, надзвичайно професійно працює з балоном як пензлем. Дуже захопливо спостерігати як працює твій колега зовсім в іншому стилі, але дуже гарно».

Своєю роботою мисткиня задоволена. На досягнутому зупинятися не збирається. Попереду, каже, багато роботи. Наразі закінчує декілька недовершених проєктів. Тому можливо скоро Чернігів знову побачить її нове художнє творіння.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: мурал, Ірина Тернопольська, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект