• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Тренування із професійними спортсменами, аби допомоги дітям з усієї області, що лишилися без батьків


Тренування із професійними спортсменами, аби допомоги дітям з усієї області, що лишилися без батьків

 

Вечір. Стадіон Гагаріна. І година фітнесу під керівництвом відомої легкоатлетки Ольги Бібік.Ольга Бібік, легкоатлетка, чемпіонка України, призерка Чемпіонату Європи: «Тренировка состоит не с эстафетных бегов, а будет командная, заводная сплочённость. Посмеяться, провести хорошо время, вечер и после работы отдохнуть душой и телом».

Професійна спортсменка одна із тих, хто в рамках благодійного проєкту впродовж місяця з підбором індивідуальної програми тренуватиме усіх охочих на спорткомплекс міста і тим самим допомагатиме малечі з усієї області, що залишилися без батьків і нині виховуються в Прилуцькому будинку дитини «Надія».

Ольга Бібік, легкоатлетка, чемпіонка України, призерка Чемпіонату Європи: «Ваша задача прийти на тренировку. Она проводится 3 раза в неделю – понедельник, среда и пятница. Утром в 8 утра и в 7 часов вечера. Занимаемся спортом. У нас есть сбор средств, где вы можете оставить деньги, кто сколько может».

Такий курс тренувань чудова нагода всього за кілька тижнів стати сильнішими і витривалішими та водночас зробити добру справу. Зібрані кошти підуть на щоденні потреби дітей, а за можливості і облаштування там спортивної інфраструктури, зазначає один із організаторів акції футбольний клуб «Десна».


Євгеній Коляда, представник ФК «Десна»: «Мы решили помочь Прилукскому интернату дому малютки. Там очень маленькие детки. Им катастрофически не хватает памперсов, присыпок. Если мы соберем определенную суму денег, мы сделаем и спортивную площадку».

Зокрема цього дня до аеробіки з Оленою Бібік долучилося майже 20 чернігівок та чернігівців. Кажуть, прийшли на стадіон свідомо і з конкретною метою.

Марина, учасниця благодійної акції: «Есть возможность начать заниматься, если вы, например, никогда не занимались, то вы можете прийти и попробовать свои силы, а также помочь сделать доброе дело. В наше время, мне кажется, такой шанс выпадает очень редко».

Ольга, учасниця благодійної акції: «Для себе хороший настрій. Привчити свою малу дитину до стадіону, що займатися – це прекрасно. І якщо при цьому кожен буде вносити свою частку, щоб допомогти діткам, то це вже буде добре».

Обмежень по кількості учасників, віку чи рівню підготовки немає. Інформацію про графік тренувань, що триватимуть до 28 серпня, можна знайти у соцмережах.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ольга Бібік, тренування, стадіон Гагаріна, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект