Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Вечір Висоцького на Голубих озерах


Вечір Висоцького на Голубих озерах

25 липня у день смерті поета, музиканта і актора Володимира Висоцького на Голубих озерах відбувся концерт 40 років без кумира. Цього вечора перед сценою запалили багаття пам’яті. Барди виконували пісні Висоцького на різну тематику – військову, так звану блатну, жартівливі та ліричні твори.У дні проведення в Москві Олімпіади пішов з життя Володимир Висоцький. Про це радянські ЗМІ повідомили дуже скромно, але попрощатися з поетом прийшли сотні тисяч людей. Минуло 40 років, а його творчість продовжує об’єднувати цілі покоління. Коли помер Висоцький, учасники цього концерту були ще школярами та студентами.

Олександру Руденку у день смерті його кумира було 8 років. Пригадує, як потрапив у театр на таганці, де проходив фестиваль, присвячений пам’яті артиста.


Олександр Руденко, бард (м. Київ): «Имел честь видеть на этом фестивале маму Владимира Семеновича. Доставал: «Ну какой же он был?» Она на меня посмотрела и говорит: «Молодой человек, он был разный».

Серед виконуємих пісень були не тільки ті, що написані Володимиром Семеновичем. Тарас Тарасенко з Любеча, зокрема, заспівав авторську про Голубі озера, а киянин Дмитро Долгов пісню про пісню Висоцького «Чужая колея» зі свого нового альбому.

До останнього дня Володимир Висоцький не припиняв писати. До тепер у різних куточках звучить велика балада поета з гітарою про людей, про життя та почуття.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Голубі озера, Висоцький, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект