Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чернігів приймає чемпіонат України з настільного тенісу серед юніорів 2002 р.н. і молодших


Чернігів приймає чемпіонат України з настільного тенісу серед юніорів 2002 р.н. і молодших

Швидкі рішення і відмінна координація.

Чернігів приймає чемпіонат України з настільного тенісу серед юніорів та юніорок 2002 року народження і молодше, які приїхали з 10 областей.Чемпіонат триватиме 3 дні. Перший – в п’ятницю, 24 липня, командні змагання, де представлено 8 юнацьких та 6 дівочих команд. Грають по олімпійській системі.

Інна Белащенко, головна суддя змагань: «Це система на вибування. Тобто програв і закінчив участь у змаганнях».

Два наступні дні – субота та неділя – індивідуальні заліки. Тут серед учасників та учасниць розіграють по 32 місця.

Чернігів приймає чемпіонат України з настільного тенісу вже не в перше. Тут, кажуть тренери, створено всі умови, аби провести змагання на належному рівні.

Чемпіонат України – це можливість показати себе, випробувати власні сили проти учасників та учасниць з інших областей та визначити кращих з кращих, які представлятимуть нашу країну на чемпіонаті Європи.

Інна Белащенко, головна суддя змагань: «Цей чемпіонат і робився під чемпіонат Європи, який повинен був бути в вересні місяці. Але в зв’язку з карантином, ми нещодавно дізналися, що його не відмінили, а перенесли поки що на невизначений строк».

Організатори кажуть, цьогоріч в зв’язку з адаптивним карантином чемпіонат приймає майже вдвічі менше учасників та учасниць, ніж минулого року.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: теніс, спорт, чемпіонат, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект