Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Автобусний маршрут №24 «Залізничний вокзал – Півці» з перевізником


Автобусний маршрут №24 «Залізничний вокзал – Півці» з перевізником

Конкурс серед перевізників на автобусні маршрути №24 і 24А провели у четвер у міській раді. Претендентів виявилося небагато – один. Це підприємство «Таксосервіс». Воно вже більше місяця обслуговує 24-й маршрут на тимчасовій основі і тепер розраховує на довготривалий контракт.Віталій Скварський, головний спеціаліст транспортної інфраструктури та організації пасажирських перевезень УТТІтЗ:
«Від Головного сервісного центру МВС регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Чернігівській області була надана інформація про транспортні засоби. Вони відповідають стандарту Євро-2, тобто вони також знаходяться на обліку у перевізника ПрАТ «Таксосервіс». Один автобус 1450 АА працює по тимчасовому талону».

Міська рада виставила до претендента на маршрут певні вимоги. Серед яких виконання інвест-проєкту на оновлення трьох автобусів.

Всього по 24-му напряму ходять 5 машин. Їх треба адаптувати для людей з інвалідністю.

Віталій Скварський, головний спеціаліст транспортної інфраструктури та організації пасажирських перевезень УТТІтЗ:
«ПрАТ «Таксосервіс» погоджується, що зобов’язання даного інвест-проєкту є невід’ємною частиною договору про організацію пасажирських перевезень на міському маршруті загального користування №24 «Залізничний вокзал – Півці» і порушення графіку оновлення рухомого складу може бути підставою для розірвання договору про організацію пасажирських перевезень. Він зобов’язується придбати автобуси відповідно до умов конкурсу в кількості 3 одиниці, один на 4-й рік дії договору, два на 5-й рік дії договору».

Враховуючи те, що «Таксосервіс» уже успішно завершив один подібний інвест-проєкт на 37 маршруті, конкурсний комітет підтримав кандидатуру цього перевізника на обслуговування маршруту №24 протягом наступних 5 років.

А от на 24А бажаючих не знайшлося зовсім.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: автобус №24, конкурс, перевізник, Таксосервіс, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект