Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Тепер добратись до Центру реабілітації людей з інвалідністю та ЧНРЦ №2 можна першим автобусом


Тепер добратись до Центру реабілітації людей з інвалідністю та ЧНРЦ №2 можна першим автобусом

Творчість, спорт та спілкування.

В 2017 році в Чернігові відкрили перший в області комплексний Центр медико-соціальної та фізичної реабілітації людей з інвалідністю. Два останні роки, відколи 14-й маршрут припинив свою роботу, добиратись до нього з найближчих зупинок громадського транспорту людям доводилось, долаючи по кілька кілометрів.Від суботи, 18 липня, перший автобус змінив кінцеву зупинку з «Чезари» на Епіцентр. І відтепер курсує вулицями Бєлова, Пухова, Доценка, Рокоссовського, малим проспектом Перемоги, гетьмана Полуботка та Молодчого. Відновивши на останніх пасажирські сполучення і вирішивши проблему під’їзду до важливих об’єктів.

В Управлінні транспорту кажуть, проблема безперебійного сполучення громадським транспортом вулиці гетьмана Полуботка та малого проспекту Перемоги з іншими районами міста виникла кілька років тому.


Олександр Рижий, начальник Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку ЧМР: «Проблема цієї ділянки дороги існує більше двох років. Тут функціонував 14-й маршрут, але перевізник відмовився далі працювати. Управління два роки працювало над відновленням транспортного сполучення по цій ділянці дороги. Шукали перевізників на 14-й маршрут, але ми бачимо, що протягом двох років ніхто не подається на конкурс, тому було прийнято рішення внести зміни в діючу систему маршрутної мережі і перенаправити 1-й автобусний маршрут».

Обслуговує даний маршрут ФОП «Корень Валерій Васильович». Розуміючи проблеми транспортної мережі, перевізник погодився на його зміну. Тож відтепер автобуси 1-го маршруту, що на 95% дублював 12, забезпечать пасажирське сполучення до закладів соціального призначення, що неабияк важливо для жителів нашого міста.

Окрім Центру реабілітації людей з інвалідністю, завдяки зміні 1-го автобусного маршруту, простіше стане добиратись і до навчально-реабілітаційного центру №2. Одразу біля якого розташована автобусна зупинка.

Аби вихованкам та вихованцям ЧНРЦ №2 було зручніше добиратись до навчального закладу, біля нього також облаштували парковочні місця для транспорту, що обслуговує людей з інвалідністю, та зручні тротуари з пониженими бордюрами, які, починаючи з 2016, при виконанні ремонтних робіт облаштовують по всьому місту.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: транспорт, центр реабілітації, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект