Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Вперше за 50 років капітально ремонтують дорогу від Ніжина до Прилук


Вперше за 50 років капітально ремонтують дорогу від Ніжина до Прилук

75 кілометрів дороги від Ніжина до Прилук відремонтують за 1 мільярд 400 мільйонів гривень. Так масштабно цю дорогу ремонтуватимуть вперше за останні 50 років, сказала Суспільному фахівець зі зв’язків з громадськістю Служби автомобільних доріг області Аліна Левочко.На трасі Ніжин-Прилуки черга з автомобілів. Через ремонт дороги облаштували реверсний рух.

Від Ніжина до Прилук відремонтують 75 кілометрів дороги. Гроші - з держбюджету, це понад 1 мільярд 400 мільйонів гривень.

Як розповіла фахівець зі зв’язків з громадськістю Служби автомобільних доріг області Аліна Левочко, ремонтується ділянка дороги від населеного пункту Зруба - пересічення з дорогою Кіпті-Глухів-Бачівськ і до пересічення з дорогою Київ-Суми.

Облаштовуватиметься сама дорога, а також освітлення у населених пунктах. Будуть встановлені відеокамери.


Проклали цю дорогу 50 років тому. З тих пір так масштабно її ремонтують вперше, сказала Аліна Левочко.

Ремонтує дорогу українсько-німецьке підприємство «Автострада». Воно дає гарантію на відремонтовану дорогу 10 років. Поблизу дороги встановили асфальтобетонний завод, що дозволяє швидше проводити роботи.

"Скорочується час подачі готової суміші і ми максимально можемо прискорити і за максимально короткий термін завершити цей ремонт. Не возити за 150-200 км, а тут коротке плече максимум 50 км від Прилук до Ніжина", - розповів майстер асфальтобетоннного заводу Роман Файна.

Відремонтувати 75 кілометрів дороги тут планують за 2 роки. Цьогоріч прокладуть 50 км, решту - наступного року.

Якщо служба автомобільних доріг області отримає цьогоріч повне фінансування і будуть сприятливі погодні умови, здати зможуть восени.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ремонт дороги, Ніжин, Прилуки, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект