Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » На закупівлю меблів для чернігівських шкіл було витрачено 4 мільйона 667 тисяч гривень


На закупівлю меблів для чернігівських шкіл було витрачено 4 мільйона 667 тисяч гривень

Нові парти надійшли днями до усіх шкіл Чернігова. Вони призначені для учнів реформованої нової української школи.Наприклад, СЗСШ №1 цього року набирає 4 перші класи, по 30 дітей у кожному, тому їм дісталося 60 двомісних парт.

Ольга Шелест, директор Чернігівської спеціалізованої ЗОШ №1: «Окремий стіл і окремі стільці для дітей. Не такі, за якими навчались колись їх батьки, які були наче монолітом, які не можна було повернути. На сьогоднішній день передбачає нова українська школа, що вчитель протягом уроку, має робити групи, діти мають навчатися працювати в парах, в малих групах, відповідно потрібно постійно організовувати простір в класі і переставляти парти. Звичайно – і вчителю, і дітям, - набагато легше це робити з новими партами».

На закупівлю меблів, не лише парт, для чернігівських шкіл було витрачено 4 мільйона 667 тисяч гривень, з яких – більше 1 мільйона з міського бюджету, решта – державна субвенція. Такі закупівлі для нової української школи проводять вже 3-й рік поспіль.

Василь Білогура, начальник Управління освіти ЧМР: «Є навчальні заклади, в яких, в силу того, що попередні роки бережливе ставилення, допомога батьків, підтримка спонсорів, і безпосередньо меблі збереглися в гарному стані, то там вони не оновлюються. А загалом в місті Чернігові на сьогодні створено 97 перших класів і відповідно для них закуповують та завозяться меблі. Там, де дозволяють санітарні норми, а це відповідна площа класної кімнати, то закуповуються одномісні парти. Де санітарні норми не дозволяють, то будуть двомісні парти».

Парти і стільчики надійшли у школи в розібраному вигляді. Тому ще близько тижня знадобиться на те, щоб усі їх зібрати та розмістити у класах.

Окрім цього, найближчим часом до шкіл почнуть надходити щойно придбані дидактичні матеріали. Такі як конструктор, жива абетка, міні-комп’ютери, тощо.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: меблі, школа, освіта, НУШ, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект