Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Порушення благоустрою фіксуються і виправляються


Порушення благоустрою фіксуються і виправляються

Порушення благоустрою у Чернігові фіксують і виправляють.

Щотижня співробітники комунального підприємства «Муніципальна варта» інспектують спальні мікрорайони міста та фотографують виявлені недоліки. Після чого кожна світлина аналізується з управителями будинків, керівниками ОСББ та ЖКГ. Щовівторка на оперативній нараді посадовці отримують цю інформацію і мають терміново виправити виявлені недоліки.Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Немає коштів на дорогу площадку і так далі. Це одна справа. А сміття будівельне, пні багаторічні, які там валяються, некошена трава, безлад – це інша справа. Це значить ви не на своєму робочому місці знаходитесь».


Зламаний металевий паркан, дитяча гойдалка чи лавочка біля будинку, не викошена трава, зруйновані сходинки і забуті чи залишені цементні конструкції – все це є предметом уваги інспекторів муніципальної варти.

Якщо ви впізнали на цих світлинах свій двір, вулицю чи будинок, тоді вже наступного тижня ви побачите тут зміни. Ці приписи на контролі у міського голови.

При цьому мешканці теж можуть долучатися до цієї роботи – фотографувати і направляти світлини з конкретними адресами на сторінку в Фейсбук чи на електронну адресу комунального підприємства «Муніципальна варта». Бо чистий та привабливий двір чи будинок – це там, де не смітять та не ламають, де люди відповідально ставляться до свого майна, кажуть комунальники.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: КП «Муніципальна варта», нарада, блугоустрій, комунальники, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект