На Валу чергова краса

Самшит вічнозелений, таволга японська, ялівець козацький – ці та інші рослини відтепер прикрашатимуть нижню частину парку на Валу.

Працівники комунального підприємства «Зеленбуд» Чернігівської міської ради оформили тут нещодавно оригінальну клумбу.Минулого літа, як і багато років до цього, тут був не діючий фонтан. Під час реконструкції парку, фонтан розібрали і створили нову зелену зону.

Інженер садово-паркового господарства комунального підприємства «Зеленбуд» Ольга Відковська по телефону розповіла, що клумба складається з 3 видів гортензії, а також однолітніх та багаторічних рослин.

Ольга Відковська, інженер садово-паркового господарства КП «Зеленбуд»: «Багаторічні квіткові рослини – це сильва і гемерокаліс. Також висадили однолітні рослини. Це тагетис, катарантус, бегонія вічноквітуча, бегонія гібридна та бальзамін».

Чернігівцям здебільшого до вподоби оновлення цієї частини Валу. Квіткові композиції радують і милують очі.

За словами Ольги Відковської, багаторічні рослини астільбу та гемерокаліс, в народі його ще називають, лілійником, в Чернігові висадили вперше. Їх ще не використовували в міському озелененні.

Приємною новиною для містян буде й те, що після того як відквітнуть однолітні рослини, на їх місці висадять хризантеми і цибулиння осінніх квітів. Декоративні кущі впродовж усього вегетативного періоду навіть змінюватимуть своє забарвлення.

Тож такі оригінальні візерунки з квітів і кущів ще довго радуватимуть жителів і гостей Чернігова.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: КП «Зеленбуд», клубма, парк, Вал, квіти, Ольга Відковська, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект