Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Від суботи автобусний маршрут №1 їздитиме з Кільцевої і частково заміщуватиме маршрут №14


Від суботи автобусний маршрут №1 їздитиме з Кільцевої і частково заміщуватиме маршрут №14

Замість 14-го маршруту 1-й.

Вже від суботи, 18 липня, автобусний маршрут №1, що нині курсує від вулиці Захисників України до Старого Білоусу, їздитиме з Кільцевої і частково заміщуватиме №14 «Залізничний вокзал – Яцево».Впродовж 2 років останній залишався без перевізника. І вулиця гетьмана Полуботка та малий проспект Перемоги, де розташовані міська стоматполіклініка та навчально-реабілітаційний центр №2 були фактично відрізані від пасажирського сполучення.

Олександр Рижий, начальник Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку: «Проаналізувавши нашу маршрутну мережу, ми можемо змінити 1-й автобусний маршрут. Він курсував на «Чезара». А «Чезара» вже не працює в таких великих об’ємах. Тим паче там зосереджено 6 автобусних маршрутів, тому прийнято рішення змінити кінцеву «Чезара» на Епіцентр, шляхом проходження від 5 Кутів, по вулиці Олександра Молодчого, гетьмана Полуботка, мали проспект, Рокоссовського, Доценка, Пухова, Кільцева і Епіцентр. В обох напрямках».


За словами Олександра Рижого, після зупинки перевезень на 14-му маршруті на адресу профільного управління та муніципалітету надходило чимало звернень від містян та депутатів із проханням вирішити проблему під’їзду до важливих об’єктів у цьому напрямку.

Від цих вихідних їх сполучатиме змінений маршрут №1. Вулиці, якими він курсуватиме вже готові до руху автобусів.

Олександр Рижий, начальник Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку: «Там був діючий маршрут №14, який з’єднував мікрорайон – Вокзал з ринками, також центральна частина могла дістатися до зубної лікарні. Тому там вся інфраструктура облаштована».

Автобуси за оновленим маршрутом №1 від Епіцентру до дач у Старому Білоусі рухатиметься щодня з інтервалом 10-12 хвилин.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: автобус №1, оновлений маршрут, Олександр Рижий, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект