Київську частково відкрили

У Чернігові проїзд автотранспорту вулицею Гончею через перехрестя з вулицею Київською вже відкрили. І хоча автівки поки рухаються лише у напрямку Гончої, водії вже радіють, адже їм більше не доводиться їхати в об’їзд.«Стало намного удобнее ездить. Теперь не такие по проспекту пробки. Ждем, когда откроется перекресток полностью».

«Живу на сусідній вулиці, тому для мене це була дуже незручна ситуація. Наразі ситуація краща, можна набагато швидше проїхати до центру».

На повороті з цього перехрестя на вулицю Київську, що у напрямку Ялівщини, дорожні роботи ще тривають. Проте вже і тут рух мають відновити до кінця тижня. А от поворот і проїзд у напрямку Мстиславської відкриється пізніше.


Ярослав Куц, начальник Управління ЖКГ ЧМР: «Роботи будуть зроблені до кінця тижня. Там треба поміняти зливові колодязі, буде там перекладена труба, мається на увазі не магістральна, а від зливових колодязів до магістральної. На цьому тижні буде все замінено і зроблена ця частина, і відкриється вулиця Київська в напрямку Героїв Чорнобиля. Попередньо, до середини тижня буде зроблена Мстиславська, також буде відкрито рух. І почнеться вже робота на Київській – з Гончої в напрямку Мстиславської».

Також до кінця цього тижня вже мають заасфальтувати та відкрити для автотранспорту проїзд через перехрестя з Київської по сусідній вулиці Мстиславській. Дорожні роботи там ще тривають.

Перекрито поки рух і на ділянці між вулицею П’ятницькою і проспектом Миру.

На перехресті Київській з вулицею П’ятницькою також продовжуються ремонтні роботи. Повністю завершити реконструкцію водогону і відкрити дорогу зі сторони Київської і до проспекту Миру планують до 15 вересня. Тоді ж за звичним маршрутом курсуватимуть і маршрутки №17 і №42. А поки до вересня вони продовжать рухатися в об’їзд через проспект, пояснили в Управлінні транспорту і зв’язку Чернігівської міської ради.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вулиця Київська, ремон, Ярослав Куц, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект