Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » «Чернігівгаз» проводить роботи з підготовки до опалювального сезону


«Чернігівгаз» проводить роботи з підготовки до опалювального сезону

Щоденне обстеження та обслуговування газопроводів, технічні огляди газорозподільних пунктів, регулювання обладнання, заміна зношених вузлів, ліквідація аварійних ситуацій – в період підготовки до опалювального сезону у працівників «Чернігівгазу» роботи не менше, ніж восени чи взимку. Це необхідно, щоб забезпечити безаварійну та безперебійну подачу газу цілорічно.Євгеній Денисенко, начальник Чернігівського відділення АТ «Чернігівгаз»: «Мы в летний период проводим обход и осмотр трасс подземных газопроводов, так называемое комплексное приборное обследование. Также уделяем большое внимание газорегулирующему оборудованию».

Якщо під час таких профілактичних перевірок виявляють аварійні ділянки, замінюють пошкоджені елементи. Наприклад цього тижня така ситуація трапилася в селищі Анисів Чернігівського району.

Євгеній Денисенко, начальник Чернігівського відділення АТ «Чернігівгаз»: «Были проведены работы по техническому осмотру, в результате чего было выявлено ряд утечек газа, в том числе и на запорной арматуре. По технологии проведения работ устранение утечки газа должно быть с отключением населенного пункта».

Працівники «Чернігівгазу» попередили мешканців Анисова і тимчасово відключили постачання газу до будинків 538 абонентів. Після цього замінили ущільнювач засувки, де стався витік, фільтри та відрегулювали обладнання. Одразу провели і всі роботи, які потрібні, аби підготувати систему до опалювального сезону.

Місцеві жителі кажуть, аварійні відключення у них трапляються не часто.

Хоча у Чернігівській області рівень зношеності газорозподільних мереж, які почали будувати в середині минулого століття, досяг 46%. Такими їх «Чернігівгаз» отримав в експлуатацію від держави. Адже мережі це державна власність. Профілактичні роботи дозволяють утримувати їх в робочому стані.

Загалом «Чернігівгаз» обслуговує 13800 км газорозподільних мереж, 510 ГРП та 1701 ШГРП і десятки тисяч пристроїв, які є частиною газорозподільної системи. Щщоб всі споживачі мали можливість безперешкодно отримувати газ в цьому році АТ «Чернігівгаз» спрямовує 13,5 мільйонів на реконструкцію 9 газорегулюючих пунктів, реконструкцію й заміну 46 шафових газорегулюючих пунктів. Всі ці роботи входять в послугу з розподілу або доставки газу. При цьому тариф не покриває всі необхідні витрати.

З липня тариф на послугу з доставки газу зріс лише на 6 копійок і тепер складає 1,13 за кубометр за місяць. Хоча раніше НКРЕКП затвердила 1,24 гривень. За таких умов, зауважують газовики, не може йти мова про розвиток, а лише про поточне утримання.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Чернігівгаз, газопровід, газ, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект