Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Пологовий будинок утеплили. Закінчують облаштовувати під'їзд для швидких, фасад прикрашають муралами


Пологовий будинок утеплили. Закінчують облаштовувати під'їзд для швидких, фасад прикрашають муралами

Яскраві фарби на фасаді з ескізом майбутнього муралу – фінальний етап робіт з тепломодернізації будівлі пологового будинку, яку почали у вересні 2019 року.Ремонт реалізували у співпраці з ФРР через німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ. Загальний бюджет проєкту майже 800 тисяч євро, 500 з яких кошти Чернігова та 300 тисяч євро грантові кошти проєкту.

Сергій Бондарець, виконавець робіт: «Сделали утепление наружных стен – около 6 тысяч метров квадратных, также броня, декор и покраска. Также утепление подвального помещения, потолки – около 2 тысяч квадратов».

Окрім утеплення фасаду в самому приміщенні, встановлено 4 автоматичні індивідуальні теплові пункти, для якісного забезпечення пологового будинку теплом.

Від фінішної прямої з будівельними роботами виконавців відділяють лише ремонт технічного поверху та роботи з рампою для заїзду карет швидкої допомоги.

Сергій Бондарець, виконавець робіт: «Нам нужно закончить въездную рампу. На уже на 90% готова. И закончить техэтаж. Техэтаж был в очень ужасном состоянии, то есть под эти виды работ он не подходил. Было принято решение обшить техэтаж профнастилом. Рампы вообще не было. Было просто крыльцо. Сейчас забетонировали опорные стены на метр глубиною».


Фасад пологового будинку буде прикрашено муралами. Ескіз першого розміром 5 метрів 50 сантиметрів на 13 метрів 80 сантиметрів вже нанесений на стіни приміщення, де раніше була мозаїка, яку демонтували і передали до музею ще на початку вересня через необхідність утеплення приміщення.

Дмитро Адеріхо, графіті-художник: «Моя роль здесь – это руки. Авторская идея этого мурала пренадлежит Ирине Тернопольской. Это черниговская художница. Это ее эскиз, а я просто обязан его выполнить на этой стене».

Для виконання муралу використовується спеціальна стійка фарба. Як зазначає сам художник, в яскравому вигляді мурал зможе протриматись більше 6 років, незважаючи на кліматичні умови.

Дмитро Адеріхо, графіті-художник: «Для рисунка используется итальянская краска. Это специальная краска для граффити. Она долгоиграющая, долгоживущая и атмосферостойкая».

Зважаючи на погодні умови, завершені роботи з цим муралом плануються через 2-2,5 тижні.

Також за дорученням міського голови мають створити ще одне зображення на вхідній частині пологового будинку. Художник Дмитро Адеріхо запропонував три власних ескізи, з яких і мають обрати остаточний варіант.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: пологовий будинок, утеплення, мурал, фасад, Сергій Бондарець, Дмитро Адеріхо, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект