• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » НУШ. До Чернігова приїхали нові меблі, обладнання та дидактичні матеріали


НУШ. До Чернігова приїхали нові меблі, обладнання та дидактичні матеріали

Яскраві парти, конструктори «Лего», проектори та дидактичні матеріали, - чернігівські школи готуються до нового навчального року. А зокрема, і приймати першачків.



97 навчальних аудиторій для учнів та учениць перших класів обладнують згідно стандартів нової української школи. Зокрема, 10 липня місто отримало необхідні меблі, які розвезли до чернігівських шкіл.

Василь Білогура, начальник Управління освіти ЧМР: «В місто Чернігів надійшла велика фура з меблями. Це шкільні парти, в залежності від технічних можливостей і потреб. Парти одномісні».

Нові меблі легко підлаштовуються під зріст дитини. А завдяки своїй мобільності дозволяють вчителю легко згуртувати дітей групами за потребами уроки. Проте, меблі – це лише частина наповнення класної кімнати.

Василь Білогура, начальник Управління освіти ЧМР: «Крім меблів оновлюється також комп’ютерне обладнання. Вже в навчальні заклади частково завезені проектори, екрани, де в цьому є потреба. В очікуванні завезення комп’ютерна техніка, дидактичні матеріали, також має бути роздаточний матеріал, який діти можуть потримати в руках подивитися і відчути їх на додитик».

Реформу нової української школи запровадили в 2018 році, а відтак учні та учениці українських шкіл йтимуть до нових та сучасно обладнаних класів вже втретє.

Людмила Шелупець, директорка школи №19: «Третій рік ми отримуємо для кожного класу новеньке обладнання. Це і проектор, і комп’ютерна техніка учителя, ксерокс. Тобто все-все те начиння, яке повинно бути в учителя на столі».

Кожен клас обладнаний різнокольоровими килимками, ігровими куточками та конструкторами «Лего». Всі учні та учениці мають окремі шафи для власних речей. А за допомогою проектора та використання новітніх технологій, їх навчання стає ще цікавішим.

Основною метою реформи є забезпечення цікавого та творчого підходу до навчання для учнів та учениць, що спрямоване на розвиток різноманітних здібностей.

Інна Сухомлин, вчителька початкових класів ЗОШ №19: «Діток ми будемо навчати більш творчо мислити, більш креативно, критично мислити. Трошки інший підхід».

Людмила Корень, вчителька початкових класів ЗОШ №19: «Діти нового покоління прагнуть вчитися по-новому. Вони вже з дитячого садочка працюють з гаджетами, навіть більше в них розуміються ніж дорослі люди».

Батьки майбутніх першокласників змінами в освіті задоволені та підтримують провадження нових технологій в навчальний процес.

Ігор, батько першокласника: «Звісно реформи та більш сучасні якісь методології, це кльово та круто. Ми рухаємось вперед і наші діти мають бути розумнішими за своїх батьків».

Валентина, мама першокласника: «Ми як батьки хочемо для своєї дитини всього самого найкращого, тому ми дуже раді, що наша дитина піде в сучасний клас. Мені здається, що коли клас обладнано по-сучасному, дитині цікавіше навчатися».

Освітяни попри карантин ведуть підготовку класів та сподіваються, що вже з першого вересня почнуть новий навчальний рік за стандартною класно-урочною системою і навчатимуть своїх учнів та учениць в оновлених комфортних умовах.

Людмила Шелупець, директорка школи №19: «Готуємось до різних сценаріїв розвитку подій. Але все-таки ми хочемо, щоб всі дітки і вчителі були в школі».

Все необхідне для перших класів обладнання школи отримують на умовах співфінансування міста та держави. 30% від потрібної суми Чернігів оплатив зі свого бюджету, а це 3 мільйони та майже 300 тисяч гривень.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: НУШ, першокласники, школа, підготовка, 1 вересня, «Дитинець»

Добавить в: