Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Перехрестя Київської та Гончої відкриють для проїзду наступного тижня


Перехрестя Київської та Гончої відкриють для проїзду наступного тижня

Перехрестя Гончої та Київської відкриють для руху вже наступного тижня. Звідси і до перехрестя з Мстиславською виконано всі роботи по заміні водопровідних та каналізаційних мереж. А відтак цю ділянку передано дорожникам для укладання покриття.Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Думаю, що до 15-17 липня буде закінчене саме перехрестя і ми відриємо рух. Звісно, тут буде влаштоване дорожнє покриття. Далі дорожники закінчать Гончу і підуть на Котляревського, і далі, згідно цього проєкту з усіма відповідними роботами, ми підемо по Миру».

Підрядник каже, в поставлені терміни вкладаються. Аби відкрити перехрестя та розвантажити центральну частину міста, працюватимуть в посиленому режимі. На даній ділянці дорожники обладнають бордюри та прокладуть 900 кв. м твердого покриття.

Олександр Харчук, директор підприємства «ШБУ-14»: «Надо убрать еще старый асфальтобетон, еще разрыто кое-где, довести до отметки песчано-подстилающий слой, положить здесь, как по проекту, геотекстиль, чтобы распределялась нагрузка. После этого необходимо положить 16 см щебено-песчаной смеси, потом песчано-щебеночная смесь обработанная цементом 7-я, положить нижний слой асфальтобетона, и после этого пустить движение».

Згідно стандарту встановленого міським головою, при проведенні ремонтів роботи виконують комплексно, облаштовуючи одразу дороги, тротуари, освітлення. Відповідно КП «Міськсвітло» паралельно «Водоканалу» та дорожникам вже провело заміну своїх мереж.

В’ячеслав Николенко, директор КП «Міськсвітло»: «Кабельна мережа була повітряна, ми їх закопуємо під землю. Світлофорний об’єкт перепідключиться і буде робити в тому ж стандартному режимі, в якому і працював до цього, так як він після капітального ремонту. На даний час всі підземні роботи виконані, крім прокладки кабелів і перепідключення, і налагодження світлофорного об’єкту».

Нагадаємо, роботи з реконструкції водогону та каналізації по вулиці Київській розпочалися в квітні. Підземні мережі закладені півстоліття тому, давно відслугували свій термін експлуатації та конче потребували заміни.

Ігор Райхіль, головний інженер ТОВ «УТБ-інжиніринг»: «На водопровідних мережах «Водоканала» від перехрестя Гончої до Мстиславської сталося підряд декілька поривів, десь 3 чи 4 було пориви. Труби вже відпрацювали 2, а деякі й 3, амортизаційні строки, тобто вони вже практично були повністю зношені. І стан їх – забруднення, замулення – не дуже асоціювався з питною водою. Ці мережі були замінені».

Загалом на Київській від Гончої до проспекту Миру замінюється більше 600 м водопроводу, де прокладається поліетиленова труба діаметром 500 мм та приблизно стільки ж каналізації різного діаметру, залежно від ділянки. Строк їх служби – не менше півстоліття.

На всій ділянці замінять опори і встановлять нові світильники і «Міськсвітло».

Остаточно завершити всі роботи, включно із облаштуванням території, планують до середини вересня.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Тут буде робитися розширення дороги, перенесення зупинки, організація світлофорних об’єктів, організація тротуарів, організація паркінгу біля адміністративного суду. Сукупна вартість робіт трошки більше 35 мільйонів гривень, десь до 38 мільйонів гривень. Термін виконання – сподіваюсь, що ми повністю все завершимо до 15 вересня. Якщо у нас не буде затримок пов’язаних з будівництвом шахти, чи якихось ще несподіванок, то планово ми повинні встигнути повністю здати цей об’єкт».

Наразі роботи з заміни водопроводу та каналізації проводяться на ділянках від Мстиславської до П’ятницької і від неї до проспекту Миру. Саме ж перехрестя з П’ятницькою буде відкрите для проїзду допоки не відкриють рух по Гончій.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вулиця Київська, ремонт, водопровідна мережа, водогін, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект