Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чернігів приймає Чемпіонат України-2020 з пляжного волейболу серед юнаків і дівчат віком до 14 років


Чернігів приймає Чемпіонат України-2020 з пляжного волейболу серед юнаків і дівчат віком до 14 років

Чернігів зустрічає юних спортсменів на Чемпіонаті України з пляжного волейболу. З 10 по 12 липня українські волейболісти на пляжі «Золотий берег» змагатимуться за золото. Цьогоріч участь у заході беруть команди з різних областей України. Загалом 22 пари дівчат та 26 команд юнаків віком до 14 років.Під час урочистого відкриття змагань начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігова Андрій Дериземля побажав учасника захоплюючої гри та нових перемоги, від спритності і злагодженості команди залежить їх успіх.

Протягом 3 днів учасники будуть вести запеклу боротьбу за звання кращих гравців цього турніру. Слідкує за чесністю гри суддівська бригада.


Дають підказки, спостерігають за грою своїх підопічних тренери. З їх слів очікують побачити цікаву та захоплюючу гру, бо цього річ зібралися гідні суперники.

Тренери відзначають добре облаштований спортивний майданчик, який відповідає стандартам проведення змагань на високому рівні, а також враження від чудової організації турніру.

Змагання проводяться зі сприяння Чернігівської міської ради та Федерації волейболу України. Офіційне нагородження всіх учасників відбудеться 12 липня.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: пляжний волейбол, спорт, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект