• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » В 19 школі завершився капітальний ремонт басейну


В 19 школі завершився капітальний ремонт басейну

Ось так виглядає басейн 19-ї школи після капітального ремонту. Відкритий для учнів та учениць не лише цієї, а й сусідніх загальноосвітніх та спортивних шкіл, він відремонтований вперше за кілька десятків років.Людмила Шелупець, директорка ЗНЗ №19: «Басейн жодного разу не ремонтувався. 30 років він знаходився без ремонту. У нас школа працює за проєктом сприяння здоров’ю і діти, маючи 3 уроки фізкультури, 1 урок займались плавання, також були додаткові години після уроків. Але в таких умовах ми з радістю приймаємо діток. І хочемо, щоб скоріше наступило 1 вересня, тому що діти, коли побачать цей басейн, будуть з радістю ходити, займатися – на уроках фізичної культури і після урочний час».

В 2019 році фахівці провели роботи з реконструкції приміщення, встановили економічні і циркуляційні насоси, обладнання для фільтрації води.

Людмила Шелупець, директорка ЗНЗ №19: «Перший етап – заміна баконакопичувача, заміна всієї системи водопостачання та водовідведення, і була установлена гідролізна установка, для того, щоб вода повністю відповідала всім санітарним вимогам».


З грудня минулого року тут облаштували роздягальні, роздільні для хлопців та дівчат туалети і душові, що доступні також для маломобільних груп населення.

В самому приміщенні басейну замінили інженерні мережі, частково вікна та провели всі оздоблювальні роботи.

Людмила Шелупець, директорка ЗНЗ №19: «Проведено повністю капітальний ремонт. Установлена вся вентиляція. Повністю замінена стеля і чаша басейну, і плитка, і плитка на стінах. Чаша басейну покрита спеціальною плівкою».

За словами директорки школи, такий басейн може приймати до 10 груп на добу. Його капітальний ремонт провели за кошти міського бюджету.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Людмила Шелупець, школа №19, ремонт, басейн, «Дитинець»

Добавить в: