Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Розпочали ремонт дороги, що з’єднує Новгород-Сіверський з Сумщиною


Розпочали ремонт дороги, що з’єднує Новгород-Сіверський з Сумщиною

Розпочався ремонт ділянки шляху від Новгорода-Сіверського до села Пирогівка Сумської області. Про це Суспільному розповів заступник начальника Служби автомобільних доріг Володимир Боровик.Ремонт 7-кілометрового відрізку траси Р 65 коштуватиме майже 102 мільйони гривень.

У Тендерах шлях розбитий на два відрізки. Довший - 4 кілометри – коштуватиме 33 мільйони гривень, коротший – трикілометровий обійдеться у 69 мільйонів: там, окрім ремонту дорожнього покриття, передбачений ряд інженерних робіт.

На семи кілометрах, які ремонтується, є міст через Десну, Путивський узвіз та місце дороги, яке підтоплює під час повені. Всі ці ділянки зазнають змін внаслідок ремонту.

Міст через Десну біля села Пирогівка збудований в 1991 році. Його довжина приблизно 400 метрів. Тут відремонтують чотири мостових шви, замінять відбійники, зношені бетонні плити, зроблять нові тротуари. На мосту влаштують водовідвід, відремонтують один з насипів.

Одразу за мостом - ділянка, яка підтоплюється під час повеней. Її довжина 400 метрів. Вздовж берега дорогу укріплять кількома шарами для захисту від руйнівної дії води.

«У цьому місці вода йде на заплавні луки. Тобто ніяких труб тут вкладати не можна – вода страшна сила – все знесе. Тому тут тільки укріплення. Спочатку бетон, потім георешітка, і далі бутовий камінь до самого берега», - пояснює виконроб Валерій Заєць.

За кількасот метрів від заплавної ділянки, - починається крутий Путивський підйом. Тут зрізають частину схилу, що з’їхала на дорогу. Схил укріплять плитами. На гірці змінять профіль асфальтового полотна, влаштують водовідвід.

За Путивським узвозом починається пряма ділянка дороги. Вона з обох сторін поросла чагарниками. Узбіччя розчищають.

Дорогу відремонтують до пам’ятника давньоруського дружинника з ключем, що на в’їзді в місто. Після завершення цієї ділянки, ремонт 25-ти кілометрів дороги від Новгорода-Сіверського до Шостки буде повністю завершений.

Ремонт планують завершити до кінця вересня.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ремонт дороги, Новгород-Сіверський, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект