Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чернігів приймав відкритий кубок з футболу серед юнаків 2008 р.н. Золото виборола команда з Києва

Чернігів приймав відкритий кубок з футболу серед юнаків 2008 р.н. Золото виборола команда з Києва

Повні емоцій та з кубком в руках.

З 6 по 8 липня наше місто приймало відкритий турнір з футболу серед команд юнаків 2008 року народження. Змагання відбувалися на стадіоні «Чернігів Арена».

Цьогоріч у турнірі взяли участь 8 команд з різних міст України. Попередньо команди змагались у відбіркових іграх за участь у кінцевому етапі змагань. Тож у фіналі зустрілись 4 команди.

У запеклій боротьбі перше місце зайняла команда «Атлет» з міста Київ. Друге місце – «ДЮСШ-26», також зі столиці. Та бронзовим призером стала команда «Кремінь» з міста Кременчук.

Своїми враженнями від гри та організації в цілому поділились тренер команди «Атлет» та кращі кравці команди «ДЮСШ-26».

Євгеній Чуприна, тренер футбольної команди «Атлет» м. Київ: «Ми в Чернігів приїжджаємо вже не перший раз. Чому вибираємо саме це місце? Тому що, приїхавши перший раз, нам дуже сподобалось. Нам сподобалась організація. Хочу подякувати організаторам. Це перший турнір за довгий час. Він був по командах дуже високого рівня, і тим більше приємно виграти».

Сергій та Марк, кращі гравці команди «ДЮСШ-26» м. Київ: «Загальне враження – дуже гарно. Гарне місто, дуже красиве, дуже цікаве».

Кожен футболіст вважав своїм обов’язком докласти максимальних зусиль для перемоги власної команди і вибороти почесний приз. Тому кращих гравців у кожній з команд організатори відзначили пам’ятними сувенірами.

Всіх переможців та призерів турніру нагородили кубком, медалями та солодким подарунком, за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради.