Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Зробити індивідуальне утеплення квартири чи вивести інженерні мережі можна буде лише з дозволу


Зробити індивідуальне утеплення квартири чи вивести інженерні мережі можна буде лише з дозволу

Колесо огляду на розі проспекту Миру та вулиці Єлецької. Чернігівцям покажуть візуалізацію цього проєкту, опісля чого запросять їх висловити своє за чи проти встановлення цього об’єкту у центрі Чернігова. Про це повідомив міський голова Владислав Атрошенко на щотижневій ранковій нараді.Візуалізація майбутнього об’єкту має показати як вписуватиметься він в простір довкола себе. І допоможе чернігівцям прийняти остаточне рішення стосовно його встановлення, серед яких проведуть репрезентативне опитування.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Хочу ще раз публічно заспокоїти і закликати людей не хвилюватися зайвий раз. Якщо це буде рішення, яке не сприймається чернігівцями, не буде ніякого колесу огляду. Все, ставимо крапку, проїхали».

Обговорили під час наради і питання зовнішнього вигляду чернігівських багатоповерхівок, після утеплення окремих квартир чи вивід інженерних мереж на фасад будинку. У міській раді працюватимуть над тим, аби перш ніж власник житла виконуватиме ці роботи, він отримав відповідний дозвіл.


Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Я вважаю, що повинно бути прийняте чітке рішення, яке може посилатися на норми ДБН і яке обов’язково повинне містити два чітких пункти. Перше – не може робитися будь-яка зміна зовнішніх частин будь-яких приміщень будь-якими особами – юридичними і фізичними – без дозволу Управління архітектури. Друга позиція – в разі, якщо суб’єкт – або фізична, або юридична особа – зробила це без погодження, тоді вони повинні нести покарання у вигляді штрафу».

Наразі Управління архітектури та профільний заступник міського голови займаються розробленням механізмів для запуску цієї норми, яка буде обов’язковою для всіх власників квартир, які бажають зробити утеплення або встановити кондиціонер.

2 липня на виконкомі питання внесли до проєктів регуляторних актів і через місяць його винесуть на обговорення.

Ще одне доручення міського голови, про яке доповіли на нараді, це продовження роботи громадських вбиралень. Вони всі працюватимуть до 22-ї, окрім цієї, що за історичним музеєм на Валу, – її час роботи до 20-ї години.
Крім того, наразі вирішується питання про відкриття вбиралень у підземках біля ЦУМу та готелю «Україна».

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: нарада, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект