Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Дорогу на Шерстянку відкриють для проїзду до 1 вересня


Дорогу на Шерстянку відкриють для проїзду до 1 вересня

Нову дорогу, що напряму з’єднає відрізану залізницею Шерстянку з містом, відкриють для проїзду до осені.Об’єкт загальною протяжністю більше 1,5 км умовно поділений на 4 ділянки. Перша поєднує вулицю Текстильників та Самоквасова, друга – це дорога, що проходитиме промисловою зоною, третя ділянка – реконструкція вулиці Івана Мазепи та облаштування на ній кола радіусом 12 м, для розв’язання транспортних потоків, четвертий відрізок – вулиця Ушинського.

Аби пришвидшити роботи, будівельники працюють одразу на всіх ділянках.

Олександр Харчук, директор товариства «ШБУ-14»: «На сегодняшний день выполнены работы на первой улице по устройству верхнего щебёночного основания. Выполнен участок четвертого участка. Тоже мы пустили вокруг движение. Также идут подготовительные работы – устройства ливневой канализации, перенос освещения, перенос силовых кабелей, телефонных кабелей».

На другій ділянці, яку прорізали фактично з нуля, наразі проводяться земляні роботи. Йде укладання піщано-підстилаючого шару. На цій же та першій ділянках вже змонтована та розведена ливнева каналізація, що прийматиме стоки із зливних прийомників житлового сектору, до якого і виходить нова дорога.

Завершити перший етап робіт та пустити рух обіцяють до 1 вересня.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «В кінцевому рахунку зробимо нижній шар дороги, для того, щоб вона трохи відстоялася, доусілися грунти. Ця дорога простоїть рік, а потім ми зробимо верхній шар. А в цьому році ми обов’язково вздовж дороги зробимо тротуари».

Новий проїзд на Шерстянку матиме дві смуги по 3,5 метри.

Окрім всього місто зустрічатиметься з представниками бізнесу та власниками «Чернігіввовни», чиї приміщення знаходяться впритул до нової дороги, аби дещо її розширити та облаштувати ще і велодоріжки.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Якщо ми домовимося з власниками фабрики, то ми обов’язково зробимо корегування проєкту, і зробимо по одній стороні пішохідну зону, а по другій – велосипедну у дві сторони. Тоді б це була би повноцінна дорога і нею могла би користуватися більша кількість людей. Так як ми сьогодні говоримо про велосипедний рух, тому хотілося б, щоб була ще й велодоріжка».

Дві вулиці нової дороги, а саме від Текстильників до Самоквасова та від неї до колишнього КСК, не мають назв, адже прокладалися з нуля. Міський голова висловив пропозицію дати їм імена видатних чернігівців, які зробили вагомий внесок у розвиток міста.

Також Владислав Атрошенко доручив провести реконструкцію будинку культури неподалік скверу «Казка», до якого виходить нова дорога.
В самому ж сквері, який має стати місцем відпочинку жителів мікрорайону, очільник міста доручив завершити всі роботи.

Проєкт будівництва дороги на Шерстянку, як і більшість аналогічних, дворічний. В 2021 році тут проводитимуть роботи з озеленення та благоустрою.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: будівництво дороги, Шерстянка, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект