Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Прилуках у працівниці дитсадка підтверджено діагноз COVID-19. Її госпіталізовано в лікарню


У Прилуках у працівниці дитсадка підтверджено діагноз COVID-19. Її госпіталізовано в лікарню

З 8 липня вводиться 14-денний карантин у НВК №15. В однієї з працівниць дошкільного навчального закладу підтверджено діагноз COVID-19.Людмила Слободенюк, головний лікар Прилуцького ЦПМСД: «Інформація надійшла сьогодні (7 липня – Ред.). Ми відправили зразки біоматеріалу на ПЛР. І сьогодні ми отримали із Чернігівського обласного центру відповідь, що дійсно, у працівниці садочка №15 позитивна ПЛР-реація. Ця людина сьогодні сімейним лікарем госпіталізується в лікарню в інфекційне відділення. По рентгену – пневмонія, зважаючи на те, що це рентгенологічне дослідження – флюорографія. Якщо зробити комп’ютерну томографію, то ми дізналися б ширшу картину. Людина відчуває виражену слабкість і затруднене дихання. Тому ми прийняли рішення госпіталізувати в інфекційне відділення Прилуцької міської лікарні. Хвора без температури, з достатньою сатурацією, але є скарги на затруднене дихання».

7 липня на екстреному засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обговорили ситуацію.

Олександр Олексенко, лікар епідеміолог: «Період карантину – 14 днів. Це максимальний інкубаційний період. За контактними особами встановлюється медичне спостереження. Вони повинні обстежуватися на «Ковід» методом ПЛР-тестування. Якщо на 14 день ПЛР-тести будуть негативні, тоді працівники закладу допускаються до роботи і до відвідування установи без обмежень. Якщо ПЛР позитивний, тоді повторно проходиться самоізоляція і знову спостерігаються 14 днів, до того моменту поки ПЛР не стане негативним».

НВК №15 не функціонуватиме до 23 липня включно. В подальшому карантин може бути подовжено, в залежності від результатів ПЛР-тестів першого та другого кола контактних осіб.

Сюжет: ТК «Прилуки»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Людмила Слободенюк, дитсадок, вихователька, коронавірус, пневмонія, ТК «Прилуки»

Добавить в:


ЦентрКомплект