• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чекав багато років: на Чернігівщині чоловік застрелив ворога


Чекав багато років: на Чернігівщині чоловік застрелив ворога

Польова дорога між селами Наумівка та Кобижча на Чернігівщині. Зазвичай нею користуються лише місцеві, аби скоротити шлях. Але цього разу звичайнісінька поїздка обернулась для них справжнім жахіттям. У багнюці вони побачили автівку, яка намертво загрузла, а поруч на траві – скривавлене тіло чоловіка з простреленими грудьми. Куля прошила серце нещасного, тож вижити у нього не було жодних шансів.Загиблий 46-річний Олександр. Місцеві його знали як вправного столяра. Чоловік перейняв справу від батька, і ледь не кожен у селі хоча б раз купував у нього меблі.

Але яка драма розігралася на глухій польовій дорозі. Хто і за що напав на Олександра? Можливо хотіли пограбувати? Доки селяни губилися у здогадках, Кобижчею прокотилася чергова приголомшлива новина. За підозрою в убивстві поліція затримала 55-річного Юрія, місцевого автомеханіка.

Сусіди чоловіка не повірили, що він міг позбавити когось життя. Мовляв, ввічливий, не агресивний, не так давно одружився на значно молодшій жінці, кілька років тому у пари народився син. І Юрій тільки те й робив, що дбав про сім’ю.

Окрім зізнань копи знайшли й інші докази.

Юлія Ковтун, речниця поліції Чернігівської області: «За місцем його мешкання поліцейські провели санкціонований обшук і вдома в нього виявили набої до гвинтівки, а саму гвинтівку виявили неподалік від місця події».

Але який був мотив убивати односельця. Ось, що кажуть близькі загиблого.

- А вони давно контактували з цим Юрієм?
- Вони вообще не контактували. А він маніяк, по ходу.


Може й справді у автомеханіка якийсь біс вселився, адже із жертвою вони мешкали на різних кінцях села, спільних справ ніби не мали, тож і ділити їм було нічого. Але це лише на перший погляд. Виявляється, у Кобижчі знають, яке темне минуле пов’язує Олександра та Юрія.

- Хоч і знаєм, но не скажем!
- Та шо там не скажем… То у них за тюрму!


Ззамолоду попри різницю у віці чоловіки були не розлий вода. Але згодом обоє ступили на кримінальну стежку, промишляючи крадіжками.

- Були з ним друзі, а потом той одсидів за того. І так пішло ото, спори і ссори.

Саме після останньої відсидки Олександра чоловіки нібито стали смертельними ворогами, хоч і намагалися оминати один одного, але кожна випадкова зустріч завершувалася сваркою.

Того ж фатального дня машина 46-річного столяра загрузла на розмитій дорозі. Він подзвонив до знайомого і попросив трактором її дістати. Та поки чекав у полі на підмогу, за фатальним збігом обставин повз проїжджав Юрій.

- Він же не знав, хто їде за рульом. Він зупинив, каже: поможи виїхати, я загруз. А, то ти? Перекльот у них пошов та й усьо.

У ході сварки, за версією слідства, Юрій вихопив рушницю, вистрелив у опонента, а потім викинув її неподалік. Нібито все сталося спонтанно. Але от зброя наштовхує на інші думки. Це перероблений карабін, обладнаний глушником. Можливо селянин обзавівся таким девайсом саме заради помсти злісному ворогові і тільки чекав зручного моменту.

Сюжет телеканалу ICTV, Надзвичайні новини

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вбивство, Кобижча, ICTV

Добавить в: