Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Весело, з піснями та танцями, - чернігівці та чернігівки відсвяткували Івана Купала


Весело, з піснями та танцями, - чернігівці та чернігівки відсвяткували Івана Купала

З розвагами, музикою та танцями.

Весело, з піснями та танцями, - чернігівці та чернігівки відсвяткували Івана Купала

Чернігівці та чернігівки відсвяткували одне з головних свят сонячного календаря Івана Купала. Організатором свята виступила політична партія «Рідний дім», на чолі з її лідером Владиславом Атрошенком.В парку культури та відпочинку дівчата приміряють купальські віночки. Традиційно напередодні свята вони плели їх з польових квітів та лікарських трав, а наприкінці святкування пускали за водою.

Дитячі локації, фотозони, фудкорд та вже традиційна алея майстрів з майстер-класами. Гончарство, різьблення по дереву, декоративний розпис – досвідчені майстри знайомили містян з ремеслами, що відомі людству з давніх-давен та ділилися секретами роботи.


Видовищна програма чекала і на шанувальників спорту. Чотирьохразовий чемпіон світу, один з найсильніших чоловіків планети Олександр Пеканов долучав до спорту чернігівців та демонстрував власну силу, виступивши перед глядачами та глядачками, з богатирською програмою.

Івана Купала
– одне з найдавніших свят, яке відзначали ще до християнських часів, виконуючи обрядові пісні та танці. З народними для цього свята традиціями містян та гостей знайомили столичні етногурти – «Баламути», «Яснокрасно» та «Щукариба». Хедлайнером свята виступив місцевий гурт «Bubble Jam». Всіх гостей частували чернігівською юшкою, якої цього дня наварили 300 л, встановивши черговий місцевий гастрономічни рекорд.

В рамках послаблення карантину, Уряд дозволив проведення культурних заходів. А відтак, організатори зробили все, аби відпочинок був безпечним. Захід відбувався на свіжому повітрі. А людям зі сцени нагадували про соціальну дистанцію та засоби захисту.

Містяни кажуть, за час жорсткого карантину скучили за веселощами та задоволені святкуванням.

Завершилось святкування незвичним вогняним шоу. Адже згідно народних вірувань вода і вогонь саме цього вечора набувають неабияку магічну силу.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Івана Купала, святкування, гуляння, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект