• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Безлад по-чернігівськи: муніципальна влада замахнулася на приватну власність


Безлад по-чернігівськи: муніципальна влада замахнулася на приватну власність

Зносити приватні будівлі, на які є право власності, вирішили через рішення чернігівського міського виконкому. Абсурдна ситуація, що є ознакою ставлення нинішнього чернігівського муніципалітету як до законів держави, так і до права власності чернігівців загалом.«Рішення міської ради про знесення деяких металоконструкцій, які нібито були безгосподарними. Ми не знаємо, хто які оголошення клеїв, проте це нам, власникам, стало відомо. До речі, права власності зареєстровані в реєстрах про нерухомість. Так, є права власності», – Наталія Блохіна, юрист.

Представники юридичних осіб, за якими закріплені будівлі, одразу звернулися по поясненни до мерії. Проте спершу, за їхніми словами, їх «відфутболили».

«Набрала приймальню Ломако Олександра Анатолійовича, він люб’язно погодився мене прийняти. Принесли всі документи через 10 хвилин, коли він зрозумів тему зустрічі, сказав: ні, ні, в мене немає часу, я не прийму», – Ніна Пономаренко, заступник директора товариства, чию будівлю планують зносити.

Безпосередні ж потенційні виконавці цього протизаконного рішення – комунальне підприємство «Муніципальна варта» – погодились на діалог. Бажання руйнувати приватну власність назвали способом знаходження власника, саме через це розмістили листівки з інформацією про знесення.

«Туди виїжджали комісійно «Земресурси», «Муніципальна варта». І власників ми не знайшли. Я не розумію, що є щось зареєстроване. Ми наклеїли, щоб власник до нас з’явився», – Віталій Хрустицький, начальник КП «Муніципальна варта».

Оригінальний спосіб у чернігівської міської влади шукати власників будівель. А якщо господарів і документів немає за місцем знаходження будівель – отже, вони незаконні, їх можна зносити. В міській раді не виявилось навіть юристів які перевірили б питання, виставлені на виконком.

«Є юридичний відділ, який має загальний доступ до цих реєстрів. Будь-який юрист Чернігівської міської ради міг би звернутись і перевірити, чи зареєстровані ці об’єкти і за ким вони зареєстровані», – Наталія Блохіна, юрист.

Увесь пакет документів, що підтверджують право власності, керівник «Муніципальної варти» Чернігова Віталій Хрустицький отримав під час зустрічі з представниками власників будівель.

«Я принесла документи про право власності на будівлю, яку ви назвали 141 і 143. Давайте по кожній будівлі окремо іти», – Ніна Пономаренко, заступник директора товариства, чию будівлю планують зносити.

У результаті діалогу сторони вирішили зустрітися безпосередньо на місці розміщення будівель і конструктивно визначити подальший законний план дій.

Сюжет: Cheline TV

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: «Муніципальна варта», Віталій Хрустицький, будівлі, Cheline TV

Добавить в: