Проблема бездомних тварин

Безпритульні собаки велика проблема для міст і показника суспільного життя. Час від часу у людей виникають питання, де поселити чотирилапих безхатьків, де лікувати і, найголовніше, як знайти їм гарного господаря.В Чернігові в рамках «Бюджету участі» стартував соціальний проєкт «Чіпування домашніх і безпритульних тварин».

2 липня на засіданні виконкому міської ради також говорили про цю проблему.

Виконавчий комітет виділив для Ветеринарно-стерилізаційного центру «Крок до тварин» 68 тисяч гривень для купівлі автомобіля «Фіат». Завдяки йому фахівці центру зможуть проводити стерилізацію та чіпування набагато оперативніше.


Тетяна Діденко, директор КП ВСЦ «Крок до тварин»: «Сподіваємось, що з автомобілем ми станемо трошки мобільнішими. І можна буде швидше реагувати на ситуацію, буде трошки простіше».

Долею безпритульних тварин переймається і громадська організація «Зоошанс». За словами її керівника Марини Постол, на даний час тенденція до збільшення чи зменшення бездомних собак у місті не спостерігається. На жаль, карантин не став рушієм для придбання тварин з притулку. Звернень щодо агресивних зграй вони майже не одержують.

Марина Постол, керівник громадської організації «Зоошанс»: «К нам в организацию поступает мало звонков по поводу агрессивности собак, по поводу стай, очень мало. Это бывают звонки по поводу 1-2 собаки. И при том, что это могут быть стерильные собаки, просто людям не травится, что они находятся, до пустим, на той или иной территории. Не потому что они агрессивные, а потому что люди не желают, чтобы рядом с ними жила собака. Нам от этого пока никуда не уйти. Животное родилось на улице, животное простерилино и живет в том районе, где его кормят опекуны».

За червень у Ветеринарно-стерилізаційному центрі «Крок до тварин» прочісували 200 домашніх собак, а також 120 безпритульних, котрі знаходяться у центрі і їм шукають родину.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: безпритульні собаки, тварини, чіпування, стерилізація, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект