Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У реабілітаційному відділенні 2-ї дитячої поліклініки Чернігова введуть платні послуги


У реабілітаційному відділенні 2-ї дитячої поліклініки Чернігова введуть платні послуги

У чернігівському реабілітаційному відділенні 2-ї дитячої поліклініки введуть платні послуги, аби не скорочувати персонал та не припиняти роботи. Про це Суспільному сказав начальник міського управління охорони здоров’я Владислав Кухар. Докладніше - дивіться у сюжеті.Реабілітаційне відділення 2-ї дитячої поліклініки, тут діти займаються плаванням, лікувальною фізкультурою, їм роблять масажі. Батьки зараз платять благодійні внески, щоб користуватися басейном. Безкоштовні процедури для дітей з інвалідністю. Інакше, каже гендиректорка поліклініки Ганна Якубова, відділення працювати не може.

Загалом на процедури до відділення щодня приходить до двохсот дітей, працює там три десятки людей, каже гендиректорка 2-ї дитячої поліклініки Ганна Якубова. Гроші отримуть з благодійних внесків.


«Воно працює сьогодні, в основному, на платній основі. Хоч це, можна сказати, і не законно, це за рахунок благодійних внесків», - каже Ганна Якубова.

Нацслужба здоров’я України не контрактувала реабілітаційне відділення, тому їм доведеться ввести платні послуги. Тарифи зараз на затвердженні у міській раді. Лікування ж дітей з інвалідністю фінансуватимуть із всеукраїнського благодійного фонду.

Працівників відділення скорочувати не будуть, а зарплату виплачуватимуть з грошей, які поліклініка отримуватиме від НСЗУ за підписані пакети послуг, сказав начальник міського управління охорони здоров’я Владислав Кухар.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: дитяча поліклініка, реабілітація, платні послуги, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект