Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Геннадій Обушний презентував свій перший науково-фантастичний роман «Екст»


Геннадій Обушний презентував свій перший науково-фантастичний роман «Екст»

Відомий військовий волонтер та співорганізатор історичного фестивалю «Коровель» Геннадій Обушний презентував свій перший науково-фантастичний роман «Екст». Написаний 12 років тому він зародився на тому ж таки історичному фестивалі.Дві сюжетні лінії – земна і інопланетна – йдуть незалежно одна від одної поки їх не перетинає доля. Це роман про колонізацію землянами інших планет, етико освоєння космосу, майбутні взаємостосунки з позаземними цивілізаціями та про те, що людство не повинно переносити у нові світи соціальну нерівність, як це було на землі тисячі років.


Роздуми про те, куди рухається наш соціум, і стали основою роману. Коли земля не витримає перенаселення, то єдине розумне рішення – пошук подібних планет. Проте основне питання, з яким рано чи пізно стикнеться людство, на яких моральних основах пануватимуть нові світи.

Геннадій Обушний каже, «Екст» наукова фантастика, що базується на аналізі причинно-наслідкових зв’язків. Чогось надзвичайного в романі вкрай мало. Переважно, це цілком можливі технічні передбачення, які найвірогідніше з часом реалізуються в життя, і до яких ми маємо бути готові.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Геннадій Обушний, «Екст», книга, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект