Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Демонтаж тимчасових конструкцій та допомога 182 сім'ям - які ще рішення прийняв виконком


Демонтаж тимчасових конструкцій та допомога 182 сім'ям - які ще рішення прийняв виконком

Демонтаж тимчасових конструкцій в районі Ремзаводу затвердив виконком міської ради. 4 металеві та 1 залізобетонну конструкції комісія виявила під час обстеження земельної ділянки по проспекту Миру, 194.Віталій Хрустицький, начальник КП «Муніципальна варта»: «В результаті обстеження було виявлено 5 тимчасових об’єктів на вказаній ділянці. Всі 5 тимчасових об’єктів встановлені без відповідної дозвільної та правової документації».

Представникам «Муніципальної варти» не вдалось зв’язатися із власниками недобудов. Відповідно рішення виконавчого комітету, якщо протягом 3 днів останні самостійно не демонтують тимчасові споруди, це зробить комунальне підприємство.

Принагідно міський голова вкотре звернув увагу на бездіяльність органів прокуратури і поліції щодо всіх об’єктів на ринку «Шанхай», який працює в тому ж мікрорайоні. Та дав доручення підготувати з цього приводу звернення до міністра внутрішніх справ і генпрокурора.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Це не одноразові звернення. Ринок працює. Ніякої дозвільної документації на будівництво не надавалось, ніякої проєктної документації, нічого не введено в експлуатацію, не сплачена пайова, також невідомо, що з протипожежними та всіма іншими нормами».

Рішенням виконавчого комітету також затвердили надання одноразової матеріальної допомоги при народженні дитини 182 мешканкам міста.

Ірина Брусильцева, начальниця відділу звернень громадян ЧМР: «89 мешканок, що народили першу дитину, на суму 445 тисяч гривень; 80 мешканок, що народили другу дитину, на загальну суму 800 тисяч гривень; 9 мешканок, що народили третю дитину, на суму 180 тисяч гривень, 2 мешканки, що народили четверту дитину, на загальну суму 40 тисяч, 1 мешканка, що народила 8 дитину, на загальну суму 20 тисяч і 1 мешканка, що народила двійню, на суму 20 тисяч».

Окрім всього по вулиці Рокоссовського від малого проспекту до магазину Електрон проведуть реконструкцію зливової каналізації, аби уникнути підтоплень під час дощової погоди. Наразі триває розробка проєкту зливової каналізації і по Михайла Могилянського, де відбувається накопичення води з Декабристів. Замінити її планують наступного року.

Ярослав Куц, начальник Управління ЖКГ ЧМР: «Зараз розробляється проєкт по прокладанню труби діаметром 2 м для пропуску води по гаражному кооперативу. Наразі йдуть перемовини з «Водоканалом», бо технічно ці дві труби будуть проходити одна біля одної. А також будуть проведені перемовини з керівництвом гаражного кооперативу, тому що там требу буде тимчасові металеві гаражі прибирати».

Серед інших питань, що розглянули на засіданні, також виділення коштів для придбання авто ветеринарно-стерилізаційним центром «Крок до тварин», що дозволить їм оперативніше реагувати на виклики.

Відтепер виконком має можливість затверджувати правила зміни фасадів будинків і концепції їх оформлення.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: виконком, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект