Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Насичена та цікава практика для майбутніх істориків та краєзнавців навіть в умовах карантину


Насичена та цікава практика для майбутніх істориків та краєзнавців навіть в умовах карантину

З квестами, розвагами та історичними цікавинками, - так 3 роки поспіль відбувається краєзнавчо-туристична практика для студентів та студенток Навчально-наукового інституту історії та соціогуманітарних дисциплін.Цьогоріч карантинні обмеження внесли свої корективи. Проте навіть в умовах пандемії майбутні історики та краєзнавці знайшли спосіб провести практику не менш насичену та цікаву.

Лариса Юда, доцентка кафедри археології, етнології та краєзнавчо-туристичної роботи ННІ історії та соціогуманітарних дисциплін ім. О. Лазаревського: «Дистанційне навчання безумовно не оминуло і наші практики. В цьому році ми теж вирішили їх зробити онлайн, і показати, як можна знайти вихід з цієї ситуації. Тим паче, що нам дуже хотілося підтримати рух «Подорожуємо Україною». В даному випадку ми пропонуємо подорожувати Україною онлайн. Для цього предметом нашого дослідження вибрали наше рідне місто і нашу область».

5 творчих груп, а відповідно і 5 екскурсій. Студенти та студентки знайомлять один одного з архітектурними пам’ятками ХІХ століття, дерев’яним різьбленням на будинках, видатними жительками нашого міста та розповідають про містичний і гастрономічний Чернігів. Це не лише чудова нагода більше дізнатися про місто, а ще й можливість практично застосувати свої знання.

На віртуальні екскурсії запросили і професіоналів, які давали підказки та ділилися власним досвідом, каже Лариса Юда. Серед них професійні екскурсоводи та співробітники Управління культури та туризму міської ради, які активно співпрацюють з інститутом.

Лариса Юда, доцентка кафедри археології, етнології та краєзнавчо-туристичної роботи ННІ історії та соціогуманітарних дисциплін ім. О. Лазаревського: «Після того, як вони почули і побачили наших студентів, запропонували нам зробити майстер-класи для студентів, щоб ми, як мріємо, до Дня міста, до Дня туризму змогли вийти в оффлайн, тобто безпосередньо проводити екскурсії, і щоб наші студенти були гарно підготовлені».

Не лише відпрацювання студентських навичок, а і користь для міста. Результат такої практики – це якісний туристичний продукт, який зацікавить містян, гостей та професійних екскурсоводів і може використовуватись задля розвитку туристичного потенціалу Чернігова та області.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: студенти, екскурсії, Лариса Юда, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект